אישורי הגעה והושבה

לבדיקת תאריך פנוי

אישורי הגעה והושבה – איך הצוות המקצועי של חברת Save A Date יסייע גם לכם?

מזל – טוב אתם מתחתנים ושיהיה בשעה טובה! לאחר שמקבלים את ההחלטה להתחתן צריך לקבל עוד הרבה החלטות אחרות כמו בחירה של האולם, בחירת קייטרינג והרכבת רשימת מוזמנים לאירוע. גם לאחר ששולחים הזמנות לחתונה לא בטוח שכל מי שנזמין לאירוע באמת יגיע אליו ולכן חשוב לבקש מכל מי שהוזמן לאירוע שלנו לתת לנו אישור הגעה לאירוע. חברת Save A Date אישורי הגעה לחתונה מתמחה במתן שירותים של אישורי הגעה והושבה דיגיטליים לאירועים ולחתונות. חברת Save A Date היא חברה מקצועית ויש לנו ניסיון רב בשליחת אישורי הגעה בסמס או דרך המייל וסידורי הושבה לפי מקומות שסודרו מבעוד מועד. עם העזרה שלנו גם אתם תוכלו ליהנות מאירוע יוקרתי ברמה גבוה.

אישורי הגעה והושבה – מה זה? ולמה זה חשוב?

למה בעצם הנושא של אישורי הגעה והושבה חשוב? ומה זה בעצם? 

אישורי הגעה והושבה הם למעשה אישור שנותנים המוזמנים לאירוע שלכם לכך שהם יגיעו לאירוע וישיבו בשולחן שהקצתם להם. אישורים אלו חשובים מאוד כי הם לב ליבו של תהליך הארגון של כל חתונה. אם הזמנו לחתונה שלנו 400 איש ו-50 אנשים לא יגיעו לאירוע אז העלות של האירוע וסגנון העיצוב שלו תצטרך להיות שונה. כאשר אנחנו יודעים מראש כמה אנשים יגיעו לאירוע שלנו ע”י ניהול רשימות מדויקות של מוזמנים וכמה לא יותר קל לארגן את האירוע ולהפוך אותו לאירוע שיהיה מהנה ויוקרתי וגם בתקציב.

אישורי הגעה והושבה

אישורי הגעה והושבה וחיסכון בעלויות הסופיות של האירוע שלכם

אישורי הגעה והושבה הם אחת הדרכים המרכזיות להגיע לחיסכון משמעותי בעלויות הסופיות של האירוע שלכם. כאשר אנחנו מארגנים אירוע אנחנו משלמים את הקייטרינג בו לפי כמות האנשים שמגיעה לאירוע.

כל מנה לכל אדם שמגיע לאירוע שלנו עולה הרבה מאוד כסף וכאשר אדם מודיע לנו מראש שהוא לא מגיע לאירוע אנחנו יכולים לא לקנות את המנה שלו וכך לחסוך כסף. האפשרות שתחסוך לכם הרבה יותר כסף היא סידורי הושבה לחתונה או לכל אירוע אחר.

כאשר עשרים או שלושים אנשים שהזמנו לאירוע לא מאשרים שהם לא יגיעו אליו אז נוכל לחסוך את הכסף על המנות שלהם במקום שסתם נשלם יותר על יותר מנות – שלא יהיה מי שיאכל אותן.

אישורי הגעה והושבה – לארגון נכון וחסכוני יותר של האירוע שלכם

ארגון נכון של אירועים כמו חתונות זה אמנות ודבר שיש ללמוד איך עושים אותו. גם באישורי הגעה יש סדר מסוים שאם אינכם יודעים מהו אנו ממליצים על עבודה לפי צ’קליסט אישורי הגעה רוב הזוגות מתחתנים רק פעם אחת והם מספיק בקיאים בתחום בשביל לדעת איך לארגן לבד את האירוע שלהם.

פנייה לחברה מקצועי שתסייע לכם לארגן נכון ובאופן חסכוני את האירוע שלכם תוכל להוזיל משמעותית את העלות הסופית של החתונה שלכם. חברה מקצועית תוכל לסייע לכם לקבל אישורי הגעה והושבה לאירוע באופן מהיר ונוח על ידי מערכות ממוחשבות של הודעות סמס או של הודעות אימייל אלקטרוני דרך המחשב.

רוצים אירוע מסודר ומושלם?

השאירו פרטים ונדאג לחזור אליכם הכי מהר שאפשר!