העידן החדש בו הכול דיגיטלי – הזמנות לחתונה ב2022

הקדמה הביאה עמה איכות חיים, ובפרט העולם הדיגיטלי שמעניק לנו את האפשרות לעשות כמעט כל דבר מבלי לצאת מהבית או לקום מן הכורסא.

כיום, ניתן ללמוד, לעבוד, לעשות קניות, לקבל שירותי בריאות, ולנהל את חשבונות הבנק שלנו דרך המסך של הסמארטפון שלנו, ולכן, זהו רק טבעי שגם הזמנות לחתונה ניתן לעצב ולשלוח לכל החברים והקרובים שלנו בלחיצת כפתור.

אך מעבר לנוחות של העניין, חשוב גם לציין את המשמעות של הדבר בפן האקולוגי.

אנו אומנם חיים בעידן הדיגיטלי, אך אנו גם חיים בעולם שסובל מבעיית אקלים קשה, וכל פעולה קטנה שלנו יכולה לעזור להציל אותו, וזה כולל הפחתת שימוש בנייר ובדיו, ושימוש בפלטפורמה הדיגיטלית שעוזרת לנו לשמור על סביבה נקייה יותר.

ובכן, אם הנכם מתחתנים בקרוב, הגיע הזמן לעשות את הצעד הראשון שלכם אל עתיד טוב יותר עבורכם ועבור הדורות הבאים ולהבין שהזמנות לחתונה ב-2021 שולחים באופן דיגיטלי.

 

מהן הזמנות חתונה דיגיטליות?

אם הנכם חוששים שמדובר במסמך בנאלי ולא מרשים, ובדיוק ההפך מהזוהר והסטייל שאתם רוצים לשדר למוזמנים שלכם, אז הסירו דאגה מליבכם, כיוון שגם הזמנות לחתונה ב-2021 שמתקבלות דרך המייל, דרך הוואטסאפ או דרך SMS יכולות להיות מעוצבות ומסוגננות להפליא.

מעבר לכך, זה מעניק לזוג את היכולת לעצב את ההזמנה בעצמו או בסיוע של איש מקצוע, אך במקום לחכות לסקיצה ראשונית, (שזה כל כך ארכאי), בעזרת תוכנות שונות, ניתן לערוך ולבצע שינויים מעכשיו לעכשיו.

כמו כן, כיוון שמדובר בעיצוב ממוחשב, כמעט ואין דבר שאי אפשר לעשות, ואתם יכולים לעצב הזמנה ולשלב בה אנימציות, צלילים, שירים, בחירת סוג הטקסט, הצבעים, הגופן, הגודל של ההזמנה, הצורה, ואפילו ליצור סרטון הזמנה שבו אתם מזמינים את האורחים באופן אישי.

הזמנות חתונה דיגיטליות מעניקות פתח ליצירתיות ומקוריות ויוצרות נורמה חברתית חדשה.

בנוסף, לא צריך להסתמך על שירותי הדואר שזה דבר מבורך שלעצמו, לא כך? לא פחות חשוב, זה חוסך לכם המון זמן, ובעיקר כסף.

הזמנות מודפסות עולות הרבה יותר באופן משמעותי מכיוון שמדובר בכמות של חומרים כגון דיו ונייר, ושליחה וכו’.

 

הזמנה דיגיטלית לחתונה

 

איך יודעים אם ההזמנות הדיגיטליות הגיעו למוזמנים?

ובכן, בעידן טכנולוגי מפותח כמו שלנו, לא רק שאתם תוכלו לקבל אישור דיגיטלי שהתקבלה ההזמנה ושהיא נפתחה על ידי המוזמן, אלא על ידי אישור הגעה, המוזמנים יוכלו להוסיף את האירוע ליומן הדיגיטלי שלהם (שקיים עבור כל הסוגים השונים של המייל מ-Gmail ועד (Hotmail, ואף ביום האירוע, ניתן יהיה להיכנס להזמנה הדיגיטלית ולקבל ניווט פשוט ומהיר לאולם האירועים.

כמו כן, במידה וחשוב לכם שתהיה לכם את ההזמנה הקלאסית של פעם גם כמזכרת לעתיד, וגם עבור הדור הישן שפחות מבין בסביבה הדיגיטלית, תמיד ניתן לשלב, ועדיין ייצא שחסכתם כסף.

 

הזמנות לחתונה ב-2021 לסביבה ירוקה

משבר האקלים כבר ממזמן הפך לאחד הנושאים החשובים בכל העולם, ולכל אחד מאיתנו יש את האפשרות לסייע בשינויי התנהגות קטנים.

אחת הסיבות שהזמנת החתונה הארכאית העשויה מנייר מזיקה לסביבה, הזה מהסיבה שנייר משמעותו כריתת עצים, והעולם שלנו זקוק לעצים הללו.

אתם בטח חושבים לעצמכם “ההזמנות שלי לא ישנו את המצב האקולוגי”, אבל האמת היא שזה לא רק שלכם, כי בכל שנה מתקיימות חתונות בכל העולם עם מאות מוזמנים, ומאות הזמנות וביחד מדובר בנזק עצום לסביבה.

והאמת? רוב האנשים, בסופו של דבר זורקים את ההזמנה.

אז לא חבל? בואו נשמור על העולם ועל סביבה ירוקה, ונשתמש בעולם הדיגיטלי לא רק עבור איכות החיים שלנו, אלא גם עבור איכות הסביבה, עבורנו ועבור דורות העתיד.

 

הזמנות לחתונה ב-2021 עושים דרך המרחב הווירטואלי

אז הנכם מתחתנים? כיף לשמוע, ואנחנו בטוחים שקיימת בליבכם התרגשות גדולה.

בכל זאת, חתונה היא בהחלט אחד האירועים הגדולים בחיינו ובחיי הקרובים לנו וזה מובן שאנו רוצים שכל פרט הכי קטן בחתונה יהיה לא פחות ממושלם.

אבל זכרו, אנו כבר חיים בעידן אחר, עידן של חדשנות, ויש מסורות שצריך להתאים לזמנים העכשוויים, והזמנה לחתונה בשנת 2021 היא אחד מהם, אז תשמשו בכלים שהעולם הדיגיטלי מעניק לכם, והכי חשוב? שיהיה לכם המון במזל טוב.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
לייעוץ חינם השאירו פרטים
להתארגן ליום המיוחד בקלאס
השלום 89 באר שבע - שניים מהדברים הכי חשובים ביום החתונה הם איפה תתחילו אותו ואיפה הוא הסתיים. אנחנו כאן כדי לדאוג ששניהם יתממשו בשיא הפינוק והסטייל!
השלום 89 באר שבע - שניים מהדברים הכי אנחנו כאן כדי לדאוג ששניהם יתממשו בשיא הפינוק והסטייל!
לבדיקת תאריך פנוי השאירו פרטים