ברייד שמלות כלה

ברייד שמלות כלה

מכינים את הכלה ליום המרגש!

אנחנו דואגים לקבל את הכלה וחברותייה עם מגוון מתנות והפתעות ולהכין אותה ליום המרגש,

במתחם ישנו סלון כלות עם מגוון של שמלות כלה וערב, גם למלוות, במגוון צבעים וסוגים ממיטב המעצבים בעולם.

כולל נעליים והינומה.

יחד עם תופרת צמודה במהלך הצילומים והאירוע. כמו כן במתחם יש חדרים לארגון הכלה וכל החברות, עם מאפרים מקצועיים, ספרים, ומעצבי שיער שגם כלולים בחבילה ????

חדרים מפוארים לשהות הכלה, וכמובן לכל המלוות.

הכלה אצלנו מקבלת יחס לא פחות ממלכה והוילה המהממת כולה שלה!

5/5
כריסטין רומנוב
לפני הכל הפוסט הזה מוקדש ל @vila_bride !!! ❤️ אני רוצה להגיד תודה.. למקום האחד והיחיד שדאג להפוך אותי למלכה !! הירידה לפרטים הקטנים ביותר מתפירת השמלות המעלפות עד לארגון הצוות, השיער והאיפור המדהים שהיה לי!!! @hairbyor @efrat_fahima האלופים!! הדאגה למלוות שלי , המתנות ההתארגנות יום לפני בוילה , הבופה, הארוחות, השתייה, אין משהו שהתעסקתי בו ביום הלחוץ הזה !!! המקום מדהים בפני עצמו לצילומים. תודה ענקית לפיני עמר התותח עולמים !! @pinnyamar וצוות התותחים שלו. צוות הבנות שהלבישו אותי ודאגו לכל חרוז וחרוז.. אתם מדהימים ולא יכולתי לבקש יותר טוב ממכם ! תודה נפרדת לאלופה @elinor_bazian שדאגה לי להכל לכל דבר לכל גחמה לא עזבה לרגע תמכה הרגיעה החמיאה שום דבר לא היה קורה בלעדייך!!! אמן נפגש בעוד המון שמחות!!❤️
סמיון גרפמן
לא תאמינו איזה מזל היה לי ‏להתארח בוילה ברייד! עם נוף מרהיב להרי הצפון המתחם לכלה שמתחיל מהצעת נישואין ועד חזרה מחתונה לסוויטה חתן וכלה. במקום יש סלון כלות מטורף, מסיבת רווקות , מתחם אירועים עם צימרים, כשהגעתי הכל היה כבר מוכן ומתוקתק בדיוק כמו שציפיתי. אז חברים יקרים מי שמתכנן כל אירוע, מסיבה , חתונה, הצעת נישואין ורוצה אירוע עם אווירה בלתי נשכחת אני ממליץ מכל הלב!!!
Previous slide
Next slide

לפני שאתם עוזבים מוזמנים לעקוב ולהצטרף אלינו