כמה עולה צלם לחתונה

צילום חתונה הוא אחת מהבחירות הכי חשובות שיש לבצע. מדובר בהשקעה חיונית לצורך לכידת הרגעים היפים והמרגשים של היום המיוחד שלכם.

עם זאת, הבנת העלות של שכירת שירותיו של צלם חתונות יכולה להיות משימה לא פשוטה, מאחר והתמחור משתנה בהתאם לגורמים רבים.

אז כמה עולה צלם חתונה ומהם שיקולי התמחור השונים שיש לקחת בחשבון?

 

כמה עולה צלם לחתונה?

לפני שנפרק את הגורמים השונים שיש לקחת בחשבון בתוך תקצוב של צלם חתונה, בואו ננסה לקבל סדרי גודל של המחירים שאתם עשויים לשלם על שירות זה:

סוג השירות עלות משוערת
צלם סטילס לחתונה 5000 ₪ – 10000 ₪
צלם וידאו לחתונה 3000 ₪ – 8000 ₪
צלם נוסף לצלם הראשי כ- 1500 ₪
צילום רחפן כ- 1000 ₪
אלבום תמונות מודפס כ- 500 ₪

כמה עולה צלם לחתונה

 

מה כולל שירות של צלם לחתונה?

טווח המחירים הסטנדרטי של צילום סטילס לחתונות נע בין 5000 ₪ ל-10,000 ₪ לאירוע. הצעת מחיר רגילה תכלול:

 1. צילום סטילס של כל האירוע, לאורך כל היום.
 2. אלבום דיגיטלי של התמונות שצולמו.
 3. תמונה מוגדלת מודפסת על קנבס.

כמובן שבנוסף לכל אלה, יש עוד תוספות שניתן להחליט עליהן.

טווח המחירים של צלם וידיאו לאירוע נע בין 3,000 ₪ ל-8,000 ₪. הצעות מחיר אלה לרוב יכללו:

 1. צילום וידיאו של כל החתונה, כולל הכנות.
 2. עריכת סרט חתונה מלא.
 3. עריכת קליפ מקוצר של רגעי השיא.

 

כמה עולות תוספות לצילום חתונה?

אל העלות הכללית של צלם לחתונה יכולות להתווסף עלויות נוספות בהתאם לצרכים השונים שלכם.

 • צלם נוסףלעיתים אתם תצטרכו יותר מצלם אחד כדי שניתן יהיה לתעד את כל הרגעים ולא לפספס אף אחד מהאורחים. צלם נוסף יכול לעלות לכם כ-1,500 ש”ח יותר.
 • צילומי מגנטיםאנשים רבים בוחרים להקים דוכן מגנטים בחתונה שלהם, כך שהאורחים בסוף האירוע יוכלו לקחת מזכרת הביתה. צילום מגנטים יכול לעלות כ-1,000 ש”ח.
 • תמונות מודפסותאם אתם רוצים להדפיס תמונות נוספות על קנבס מעבר להצעת המחיר הראשונית או שאתם מעוניינים באלבום מודפס- זה יכול לעלות לכם כ-500 ש”ח יותר.
 • צילום רחפןיש שבוחרים לצלם את החתונה גם עם רחפן, דבר שיכול להיות מרשים מאוד בסרט החתונה ולהראות לכם זווית חדשה שלא חוויתם בזמן אמת לאירוע המרגש. תוספת של צילום רחפן יכולה לעלות כ-1,000 ש”ח ולפעמים יותר.

 

כמה עולה צלם לחתונה

 

מה משפיע על מחיר צלם לחתונה?

קיימים כל מיני אלמנטים שיכולים להשפיע על המחיר של צלם לחתונה:

 • ניסיונו של הצלםהניסיון והמומחיות של צלם החתונות יכולים להיות משמעותיים בקביעת התמחור שלו. צלמים עם ניסיון של שנים לרוב יגבו מחיר גבוה יותר, והמומחיות והניסיון שלהם מאפשרים להם לעשות את עבודתם טוב יותר. זה כולל להצליח ללכוד את הרגעים המיוחדים בחתונה בצורה טובה יותר, לעבוד עם תנאי תאורה שונים בלי שזה ישפיע על התמונות ולהצליח לספק עבורכם תמונות איכותיות ביותר. צלמים מומחים יודעים גם להתמודד היטב עם מצבים בלתי צפויים ויבטיחו לכם שכל החתונה תהיה מתועדת היטב.
 • סגנון הצילוםלכל צלם יש סגנון משלו. יש כאלה שמצלמים בסגנון קלאסי וכאלה שמצלמים בצורה אומנותית יותר. הגישה והסגנון של הצלם יכולים להשפיע על הדרך שבה הם מתמחרים את עצמם. צלמים בעלי חזון אומנותי מובהק וטכניקות צילום מיוחדות ייקחו יותר כסף מאחר והסגנון שלהם מצריך מהם עבודה קשה יותר והתוצאות הן ייחודיות ובעלות טביעת האצבע שלהם.
 • השעות הנדרשותמספר שעות העבודה של הצלם ישפיעו באופן ישיר על העלות. אם אתם רוצים צלם שיהיה איתכם משבע בבוקר בכל תהליך ההכנות לחתונה ועד הלילה – זה יעלה יותר מאם אתם צריכים אותו רק לקבלת פנים ולחופה.
 • מספר האורחיםמספר אורחים קטן יותר יעלה לכם פחות מאחר והצלם לא יצטרך לתזז כל הזמן בכדי להצליח ללכוד בתמונות את כלל האורחים שלכם. ככל שמספר האורחים עולה – כך גם התעריף של הצלם, במיוחד אם עולה צורך בצלם נוסף.
 • תאריך האירועיש תקופות מסוימות בשנה בהן יש עומס של חתונות וביקוש רב לצלמים לאירוע. בתקופות אלה התעריפים יהיו גבוהים יותר לצורך שריון של הצלם מראש. זמנים שהם מחוץ לתקופות השיא וימים בשבוע שהם פחות פופולריים לחתונות יכולים להציע גמישות רבה יותר מבחינת המחיר.
 • מיקוםלבסוף, גם המיקום הגיאוגרפי יכול להשפיע על הצעת המחיר של הצלם. אם החתונה מתקיימת במרכז הארץ והצלם מגיע מרחוק, או להפך – יכול להיות שהוא ייקח מחיר גבוה יותר.

 

כמה עולה צלם לחתונה

 

קיבלתם תמונה מלאה? אז הגיע הזמן לסכם

צלם סטילס גובה לאירוע חתונה רגיל בין 5,000 ל-10,000 ₪. צלם וידיאו יגבה בין 3,000 ל-8,000 ₪.

העלויות תגדלנה ככל שיידרשו לכם תוספות כמו צילום מגנטים, צילום בעזרת רחפן, תמונות מודפסות, צלם נוסף וכיו”ב.

בכתבה זו פירטנו גם באשר לנקודות שונות שעשויות להשפיע על עלות הצלם באירוע, כגון: ניסיונו של הצלם, סגנון הצילום, מיקום האירוע והתאריך שלו, שעות הצילום הנדרשות ועוד.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

שירות בסיסי של צלם חתונות יכלול לרוב צילום סטילס, כשבסוף האירוע מקבלים אלבום דיגיטלי ולעתים גם מספר תמונות מוגדלות. ככל שמעוניינים בכך, ניתן להוסיף לשירות צילום רחפן, צילום מגנטים, צילום וידאו ועוד.

סרט וידאו של החתונה הוא תמיד מזכרת ייחודית ומהנה, ומרבית האנשים שבוחרים להשקיע בצילום וידאו באירוע שלהם לא מתחרטים על כך. עם זאת, הדבר תלוי בכם ובהעדפות שלכם, וגם בתקציב שלכם.

חשוב לבחון את העבודות של הצלם שבו אתם מתעניינים, כולל תיקים מחתונות דומות ואולי אפילו באולם או בגן הספציפי בו בחרתם – כך תוכלו לדעת שהצלם מתאים בסגנון ובאיכות העבודה לרצונות שלכם.

לייעוץ חינם השאירו פרטים
להתארגן ליום המיוחד בקלאס
השלום 89 באר שבע - שניים מהדברים הכי חשובים ביום החתונה הם איפה תתחילו אותו ואיפה הוא הסתיים. אנחנו כאן כדי לדאוג ששניהם יתממשו בשיא הפינוק והסטייל!
השלום 89 באר שבע - שניים מהדברים הכי אנחנו כאן כדי לדאוג ששניהם יתממשו בשיא הפינוק והסטייל!
לבדיקת תאריך פנוי השאירו פרטים