תסרוקות כלה

(נמצאו 9 ספקים)

בחרו על פי אזור
רוצים להוזיל את החתונה שלכם באלפי שקלים?
השאירו פרטים וקבלו ייעוץ חינם לתסרוקות כלה

תסרוקות כלה במרכז

במרכז
מעצב השיער והמאפר המוכשר ומהמובילים בתעשייה בישראל. חתום על הרבה לוקים של מפורסמים ומפורסמות בישראל. בסטודיו של גילי, הממוקם בתל אביב, תזכי לקבל יחס אישי, ליווי צמוד ושירות מדהים.

תסרוקות כלה בדרום

דרום
סטודיו המתמחה בכל הטיפולים בעולם השיער. תסרוקות כלה וערב,עבודות הבהרה וכימיה, החלקות, תוספות קבועות, תספורות ושלל פתרונות שיער מתקדמים

מחפשת תסרוקת כלה שלא תזוז ליום המיוחד שלך? מעצב שיער שיכין ויעשה אותך מלכת הערב? כאן תמצאי את מעצבי השיער הטובים ביותר בארץ, וכמובן – המומלצים ביותר. מדרום הארץ ועד לצפון הרחוק. מומלץ להיכנס לפייסבוק או לאינסטגרם של מעצב/ת השיער ולראות עבודות קודמות, סגנון תסרוקות כלה, השעות שהמעצב מגיע, כמה עולה ההגעה שלו למקום ההתארגנות ובעיקר לקרוא ביקורות שכתבו. תוכלו להתקשר ישירות למעצב תסרוקות כלה או להשאיר לנו פרטים כדי שנשיג לכם את המחיר הזול ביותר שתוכלו למצוא. סייב A דייט – כל החתונה במקום אחד.

שאלות ותשובות בנושא תסרוקות כלה

המחירים משתנים בהתאם לאזור בארץ, טיב ואיכות המעצב, הגעה למקום ההתארגנות, הוספת תוספות ועוד. בדרך כלל עיצוב תסרוקת לכלה יעלה בין 1,000 ₪ – 2,500 ₪. היכנסי לאתר שלנו ובחרי את התסרוקת המושלמת עבורך.

מעצב/ת תסרוקת כלה בדרך כלל מגיע/ה למקום ההתארגנות של הכלה עם הציוד. יש כלות שבוחרות לשלם יותר למעצב/ת תסרוקת כלה כדי שילוו אותה לאולם ויסדרו את התסרוקת בזמן האירוע או לטובת שינוי תסרוקת בזמן האירוע. היכנסי ובחרי את המעצב/ת שלך.

כלה צריכה להיות נינוחה ורגועה ביום חתונתה ולכן צריכה להיות מוקפת באנשי מקצוע מקצוענים, נעימים ורגועים. חשוב לבחור מעצב/ת תסרוקת כלה מנוסה, עם הוכחות חברתיות, קשוב, עם המלצות וכמובן שיהיה ביניכם כימיה. היכנסי ובחרי את האחד/ת שלך.

את יכולה לבחור לעשות לבד את התסרוקת או לבקש מבת משפחה מוכשרת אבל אנחנו בדעה שזה היום הגדול שלך והוא קורה רק פעם בחיים – אז תעופי על זה ותבחרי את המעצב/ת שיוציאו אותך הכלה הכי מושלמת והכי חשוב עם תסרוקת שתחזיק מעמד עד לסוף האירוע ואפילו עד יום אחרי. היכנסי לאתר שלנו ותתרשמי.