טבעות נישואין

(נמצאו 8 ספקים)

בחרו על פי אזור
רוצים להוזיל את החתונה שלכם באלפי שקלים?
השאירו פרטים וקבלו ייעוץ חינם לטבעות נישואין

מחפשים טבעות נישואין לכלה ולחתן ליום החתונה? כאן תמצאו את חנויות התכשיטים המובילות בארץ והמומלצות ביותר. מדרום הארץ ועד לצפון הרחוק. מומלץ להיכנס לאתר או לפרופיל באינסטגרם של אותה חנות תכשיטים כדי לראות את הקטלוג המלא של טבעות נישואין ואירוסין. תוכלו לקבל מידע מלא אודות אותה טבעת נישואין שתרצו לרכוש והכי חשוב לקרוא ביקורות על אותה חנות תכשיטים. תוכלו להתקשר ישירות לחנות או להשאיר לנו פרטים כדי שנשיג לכם את המחיר הזול ביותר שתוכלו למצוא. סייב A דייט – כל החתונה במקום אחד.

שאלות ותשובות בנושא טבעות נישואין

מחירי טבעות נישואין משתנים בהתאם לסוג הטבעת ותקציב הזוג המאושר, כמובן שלכל זוג יש את התקציב המיועד לטבעות נישואין וחשוב לציין שהתקרה של טבעות נישואין יכולה להיות מאוד גבוהה.

אז כמה עולה טבעות נישואין? המחירים לטבעות נישואין הם החל מ- 300 ₪ ועד 100,000 ₪.
להשוואת טבעות נישואין היכנסו לאתר.

תהליך בחירת הטבעות נישואין תלויה במשתנים כמו: תקציב הזוג, מידה, סוג המתכת, איכות ונוחות הטבעת, סטייל הטבעת ועוד..

בנוסף גם ביקורות טובות של זוגות שהתחתנו והמליצו על טבעות נישואין מהווה משקל בבחירה.

למידע מלא היכנסו לאתר.

ההבדל בין טבעת האירוסין לטבעת הנישואין הוא שלפני החתונה, עונדים את טבעת האירוסין על הקמיצה של יד שמאל, ולאחר הטקס, מחליפה אותה טבעת הנישואין, שהיא טבעת פשוטה יותר. לפרטים נוספים ומידע נוסף היכנסו לאתר.

לפי מנהגי אבותינו ניתן לקדש אישה בשלוש דרכים: בכסף, בשטר ובביאה, כיום מקובל לערוך את הקידושין בשווה כסף, ולמעשה באופן בלעדי באמצעות טבעת. טבעת הנישואין המקובלת ביותר היא טבעת זהב או כסף חלקות או משולבות יהלום. למידע המלא היכנסו לאתר.