מתופפים ושופרות

(נמצאו 4 ספקים)

בחרו על פי אזור
רוצים להוזיל את החתונה שלכם באלפי שקלים?
השאירו פרטים וקבלו ייעוץ חינם למתופפים ושופרות

מתופפים ושופרות במרכז

במרכז
אני מאחד בני אדם באמצעות הקול שלי, זו זכות גדולה אשר העניק לי הבורא.
במרכז
אוהבים שירים של שנות ה60-70? הכירו את החוזרים בזמן עם הרכב צעיר ובועט שייתן למוזיקה לדבר!
במרכז
מזל טוב! מתחתנים ורוצים להפתיע עם אטרקציה שונה באירוע שלכם? נעים להכיר, להקת אורי בארי – הלהקה שתביא לכם רוח חסידית וישראלית בו זמנית. אנשי הלהקה עושים הכי שמח שרק אפשר ומקפיצים את כל האורחים לרחבה ללילה מושלם במיוחד!
במרכז
הכירו את להקת “נשמחה” – הלהקה שתשמח איתך ועם האורחים שלך לאורך כל האירוע. להקת “נשמחה” היא להקת החתונות המדוברת ביותר במגזר הדתי – חסידי ומתאימה את סגנון המוזיקה לאופי החתונה.

מחפשים הופעת מתופפים ושופרות לאירוע שלכם? הגעתם למקום הנכון! כאן תוכלו לחפש ולמצוא את הלהקות הטובות ביותר בישראל למופעי מתופפים ושופרות. ממרכז הארץ, לדרום ואפילו בצפון. אנו בחברת סייב A דייט ממליצים לבחור את הספק הנכון עבורכם ולהיכנס לאתר או לפייסבוק כדי לראות את עוד אודות הלהקה ולהתרשם יותר ממופעים שנעשו בעבר. תוכלו להתקשר ישירות ללהקה או להשאיר לנו פרטים כדי שנשיג לכם את המחיר הזול ביותר שתוכלו למצוא. סייב A דייט – מתחילים את החתונה – כאן.

שאלות ותשובות בנושא מתופפים ושופרות

מחירי אטרקציית מתופפים ושופרות משתנים בהתאם לסוג הוילה / צימר: מיקום הוילה, האם כולל לינה, כמות מתארגנות, האם כולל ג’קוזי / בריכה ובהתאם לזמני פעילות הוילה בתיאום עם בעל המקום.

אז כמה עולה התארגנות כלה? המחירים להתארגנות כלה ינועו בין 1,300 ₪ – 2,500 ₪ להתארגנות.
למיטב המקומות להתארגנות כלה היכנסו לאתר.

כיום יש מגוון מתופפים ושופרות שיכולים להתאים לרוח החתונה או האירוע שלך. ההמלצה הטובה ביותר עבורך היא כאשר מתחילים לחפש מתופפים ושופרות מומלץ קודם לקרוא את הביקורות וחוות הדעת על השירות. באתר סייב אה דייט תוכלו למצוא מאות ואלפי חוות דעת על מתופפים ושופרות.

תהליך בחירת חברת מתופפים ושופרות מתחיל בבחירת החברת מתופפים ושופרות, תיאום תאריך החתונה ובדיקת זמינותו, תיאום ציפיות לגבי רוח המוזיקה בערב המאושר. למידע נוסף על התהליך וקריאת המלצות על מתופפים ושופרות מומלץ להיכנס לאתר Save a Date.

אין כאן תשובה חד משמעית אבל מה שכן, צריך להבין את ההבדלים בין השניים. שופרות זה בעיקר בהתחלה לפתיחת השואו של האירוע והמתופפים יותר משתלבים באמצע האירוע ואילו להקה לחתונה מופיעה בעיקר באמצע האירוע ולקראת סוף האירוע. תוכלו למצוא את כל המידע באתר שלנו.