כמה עולה מעצב אירוע

היום המרגש ביותר בחייכם מתקרב ואתם רוצים שהוא לא רק ירגיש מדהים, אלא גם ייראה מיליון דולר?

לשמחתכם קיימים מעצבי אירועים שיכולים לעזור לממש את החלום שיש לכם בראש בנוגע לנראות החתונה.

הם יכולים לתכנן וליישם ולהפוך את האירוע ליפהפה, כזה שייזכר אצל כולם שנים רבות קדימה.

כמו כל תחום, גם המחירים של שירותי מעצב אירועים הם דבר שעלול להשתנות בהתאם לגורמים שונים.

אז מהם גורמים אלה וכמה עולה מעצב אירוע לחתונה?

 

מה טווחי המחירים של מעצב אירועים לחתונה?

כל מעצב לוקח מחיר מעט אחר, אבל אפשר להגיד באופן כללי מה הם טווחי המחירים הסטנדרטיים בארץ כיום.

 • עיצוב חתונה רגילעיצוב אירוע זה כולל את קישוט האולם, השולחנות ואת החופה.
 • עיצוב חתונה בטבע – מאחר ובחתונה זו יש להקים המון דברים מאפס בניגוד לאולם, המחיר יעלה בהתאם.
 • עיצוב שולחנות בלבד – אם אתם מתחתנים באולם או גן אירועים שמספק את רוב העיצוב בעצמו, המעצב יצטרך לעבוד פחות ולעצב את השולחנות בלבד.

 

עיצוב שולחנות לחתונה

 

כמה עולה עיצוב לאירוע?

העלות של עיצוב אירועים משתנה בהתאם לפרמטרים שונים. עיצוב חתונה בטבע דורשת יותר לוגיסטיקה ופרוצדורה ולכן העלות תהיה יקרה יותר. סגנון עיצוב השולחנות והחופה גם ישפיעו על מחיר העיצוב.

סוג העיצוב מחיר
עיצוב חתונה רגיל כ- 3000 ₪ – 8000 ₪ ומעלה
עיצוב חתונה בטבע כ- 7000 ₪ – 15000 ₪ ומעלה
עיצוב שולחנות כ- 1000 ₪ – 5000 ₪ ומעלה
עיצוב חופה כ- 1000 ₪ – 3000 ₪ ומעלה
עיצוב אירוע קונספט כ- 6000 ₪ – 12000 ₪ ומעלה

 

מה משפיע על עלויות מעצב אירוע?

הטווחים שהצגנו הם מאוד רחבים, ועל כן חשוב שתבינו מהם הגורמים השונים שמשפיעים על העלויות של מעצב האירוע שלכם.

 • מורכבות האירוע וגודלו – גודל האירוע והמורכבות שלו הם אחד הגורמים המשמעותיים ביותר בקביעת העלות של מעצב האירוע. אירועים גדולים ומורכבים יותר, כגון חתונות מרובות משתתפים בטבע או חתונות מפוארות במיוחד – ידרשו עבודות תכנון ועיצוב נרחבים יותר, ועל כן המחיר שייגבה בסופו של דבר עבור העבודה יהיה גבוה יותר.
 • ניסיונו של מעצב האירועים – מעצב אירועים מתחיל שעוד לא צבר מספיק ניסיון בתחום יגבה מכם פחות כסף ממעצבת מבוקשת שעובדת בתחום כבר עשור. הידע, המיומנויות וטביעת האצבע מייצרים עיצובים ייחודיים יותר שלא מן הנמנע שיעלו יותר כסף.
 • קונספט העיצוב – הקונספט שבחרתם לעיצוב ישפיע על העלות הכוללת. אם אתם הולכים על קונספט פשוט ומסורתי לחתונה זה יעלה לכם פחות. אם בחרתם נושא מיוחד ומותאם אישית – הדבר ככל הנראה יעלה יותר. כשצריך להתאים אישית עיצוב יש צורך בהרבה יותר מאמץ ומשאבים, דבר שבהחלט ישפיע על המחיר.
 • מיקום האירוע ולוגיסטיקה – המיקום של האירוע והלוגיסטיקות הכרוכות בעיצוב יכולות בהחלט לתת את אותותיהם על מחיר הסופי של המעצב. יש מקומות מסוימים שדורשים הרבה יותר אלמנטים עיצוביים בכדי לשנות את החלל. ככל שהמעצב יצטרך לעבוד קשה יותר – ככה הוא יגבה מכם יותר כסף.
 • החומרים בהם משתמשים בעיצוב – יש חומרים ואלמנטים עיצוביים שעולים יותר כסף. לדוגמה, גופי תאורה הם יקרים יותר מסידורי פרחים. בחירות ייחודיות אלה יגרמו להוצאות גבוהות יותר.
 • תזמון החתונה – יש תקופות בשנה שכולנו קופצים מאירוע לאירוע. אם בחרתם להתחתן בתקופת השיא של עונת החתונות, העיצוב יכול לעלות לכם יותר מאחר והמעצב יהיה בעומס רב יותר ויש ביקוש גדול לשירותים שלו. בתקופות רגועות יותר יכול להיות שתוכלו לקבל הנחה מסוימת.

 

עיצוב אירועים ושולחנות

 

יתרונות בעבודה עם מעצב אירוע

למרות שתצטרכו להשקיע כסף במעצב, אין ספק שמדובר בהשקעה משתלמת.

הנה חלק מהיתרונות בעבודה עם מעצב אירוע מקצועי לחתונה שלכם:

 • מומחיות, מקצועיות ויצירתיותמעצבי אירועים מקצועיים הם בעלי סט הכלים והכישורים לעשות את העבודה כמו שצריך. יש להם את העין הנכונה לכך והם יוכלו לפתח איתכם את הקונספט הנכון לחתונה.
 • הפחתת מתח – תכנון חתונה יכול להיות דבר מלחיץ ביותר, אבל כשאתם מחליטים לשתף פעולה עם מעצב אירועים תוכלו לחסוך מכם זמן ומאמץ רבים. מעצב אירועים יטפל בכל הפרטים והלוגיסטיקות השונות ויוכל לאפשר לכם להתמקד בהיבטים אחרים של תכנון החתונה.
 • ניהול תקציב – מעצב אירועים הוא בעל ניסיון בניהול התקציבים לפרויקטים שלו, על כן הוא יידע איך לבצע את העיצוב של החתונה בתקציב שקבעתם. כך תוכלו שלא לחרוג מהתקציב – ולפעמים אף לחסוך.
 • ניהול האירוע – מעצב האירועים יוכל לעצב את האירוע בזמן אמת, לבדוק שהכל נמצא במקום הנכון ושהמראה הוא בדיוק מה שחלמתם עליו.

 

עיצוב חתונה בטבע

 

לסיכום

הסתייעות בשירותי מעצב לאירוע היא בעלת יתרונות רבים אותם פירטנו במאמר זה.

עלות מעצב לאירוע תלויה במגוון פרמטרים כמו היקף האירוע, המיקום והלוגיסטיקה, קונספט העיצוב והחומרים הנדרשים, האם האירוע מתקיים באולם אירועים או בטבע ועוד.

עיצוב אירוע רגיל נע בין 3,000 ל-8,000 ₪, עיצוב חתונה בטבע עשוי להיות בעלות גבוהה יותר, ואילו עיצוב שולחנות או חופה בלבד עשוי לעלות פחות.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

באירוע כמו חתונה צריך לעצב בעיקר את אזור החופה ואת השולחנות והכיסאות בהם יושבים המוזמנים. החלקים האלה נחשבים למינימום ההכרחי – אך כמובן שאפשר להשקיע בעיצוב נרחב יותר.

המחיר שתצטרכו לשלם למעצב מקצועי יושפע בעיקר מהיקף העיצוב שנדרש לכם – עיצוב של השולחנות או של החופה בלבד יעלה פחות מעיצוב כללי, שבתורו יעלה פחות מעיצוב של חתונה בטבע או בשטח. בנוסף, גם ניסיונו של המעצב משפיע על התמחור.

מעצב מקצועי מאפשר לזוג המתחתן ליהנות מהאירוע שלהם בראש שקט, ולא להיות צריכים להתעסק בסידורי השולחנות ובעיצוב החופה עד הרגע שבו האירוע מתחיל. בשביל להשיג את אירוע החלומות שלכם תוך שמירה על שקט נפשי – זוהי ההחלטה החכמה ביותר.

לייעוץ חינם השאירו פרטים
להתארגן ליום המיוחד בקלאס
השלום 89 באר שבע - שניים מהדברים הכי חשובים ביום החתונה הם איפה תתחילו אותו ואיפה הוא הסתיים. אנחנו כאן כדי לדאוג ששניהם יתממשו בשיא הפינוק והסטייל!
השלום 89 באר שבע - שניים מהדברים הכי אנחנו כאן כדי לדאוג ששניהם יתממשו בשיא הפינוק והסטייל!
לבדיקת תאריך פנוי השאירו פרטים