צילום אירועים

(נמצאו 10 ספקים)

בחרו על פי אזור
רוצים להוזיל את החתונה שלכם באלפי שקלים?
השאירו פרטים וקבלו ייעוץ חינם לצילום אירועים

צילום אירועים במרכז

במרכז
עופר מתתיהו – צלם אירועים ששם לעצמו כחזון להגשים כל חלום וכל פנטזיה לזוג המאושר. הקשבה, שיתוף פעולה ורצון מלא לראות את החלום רוקם גידים ומתגשם.
במרכז
כל מי שחוגג אירוע, יודע בוודאות עד כמה חשוב וכיף זה לקבל תמונה בסוף האירוע שלכם, ועוד במיוחד אם התמונה היא איכותית ומגיעה עם מגנט נצמד שניתן לתלות את התמונה על גבי המקרר או כל משטח ברזל אחר.

צילום אירועים בשרון

שרון
יניב כהן צלם מקצועי ומנוסה, מתמחה בצילומי חתן כלה וטראש. כולל ליווי צמוד לאורך כל יום החתונה. מספקים שירותי צילום סטילס ווידאו לחתונות ואירועים.

צילום אירועים בדרום

דרום
לאיזו כלה אין חלום שהצלם יוציא אותה היפה עלי אדמות ביום חתונתה? הכירו, אבשלום זוהר, צלם בחסד עליון. האווירה שהוא נותן? 10 מתוך 10. הצוות שלו? 10 מתוך 10. והתמונות?! 100 מתוך 10. ללא ספק, הצלם הטוב ביותר שיוציא אותך הנסיכה שתמיד חלמת. אל תחשבו הרבה, אבשלום זוהר זו הכתובת עבורכם!

תמונה אחת שווה אלף מילים – במיוחד תמונות מהיום הגדול שלכם. מחפשים סטודיו מקצועי לצילום אירועים? בא לכם טראש מהנה לפני החתונה? כאן תמצאו את כל צלמי האירועים הקיימים בארץ, המומלצים ביותר. מדרום הארץ ועד לצפון הרחוק. מומלץ להיכנס לפייסבוק או לאינסטגרם של הצלם ולראות עבודות, סגנון, עיצוב תמונות, מה כוללת החבילה ובעיקר ביקורות שכתבו. תוכלו להתקשר ישירות לצלם או להשאיר לנו פרטים כדי שנשיג לכם את המחיר הזול ביותר שתוכלו למצוא. סייב A דייט – כל החתונה במקום אחד.

שאלות ותשובות בנושא צילום אירועים

בחירת צלם לאירוע או לחתונה זוהי בחירה כבדת משקל. כל הזיכרון שלכם מיום הגדול תלוי באיכות ובטיב הצלם. מומלץ לקבל המלצות מחברים או משפחה, להיכנס לרשתות החברתיות ולראות את סגנון ואיכות הצילום. מוזמנים להיכנס לאתר ולהתרשם ממגוון הצלמים הקיימים אצלנו. שיהיה במזל טוב!

המחירים משתנים בהתאם לטיב ואיכות הצילום, מספר הצלמים, מספר אלבומים ותמונות מוגדלות ועוד. בדרך כלל סגירת צלם לאירוע או לחתונה יעלה בין 8,000 ₪ – 20,000 ₪. מומלץ להיכנס לעמוד ולהתרשם.

צילום חתונות כולל ליווי ממקום ההתארגנות של הכלה עד לסיום האירוע. הצלם מגיע למקום ההתארגנות ומתחיל בצילומים של הכלה לבד, בהמשך צילום הזוג בלוקיישנים שונים ולבסוף צילומים באולם ולמשך כל האירוע. חשוב ומומלץ החיבור האישי בין הזוג לצלם. מומלץ להיכנס לאתר Save A Date ולבחור את הצלם הטוב ביותר עבורכם.

ברגע שבחרתם צלם לאירוע או לחתונה שלכם אתם בוחרים בו. חשוב לבדוק שהוא זה שיבצע את העבודה ולא ישלח צלמים אחרים מטעמו. אל תשכחו, בחרתם בצלם שלכם בגלל טיב עבודתו, איכותו והחיבור האישי ביניכם. היכנסו לאתר ובחרו את הצלם שלכם.