מקומות לחתונה קטנה בחינם – כאן תוכלו למצוא אותם

חתונה של כמה עשרות מוזמנים אפשר לערוך חתונה קטנה בחינם גם בבית, בחוף הים או בפארק העירוני. כמובן שסביב כל מקום נדרשות הכנות מעט אחרות, אבל המידע במאמר הבא יחסוך עבורכם זמן והוצאות

יותר ויותר בני זוג בוחרים כיום לערוך חתונה קטנה בחינם ואינטימית בהשתתפות בני המשפחה והחברים בלבד.

בנוסף, אותם זוגות מבינים שלא צריך לקחת הלוואה כדי לממן חתונה ושלא חייבים לפרוץ את מסגרת התקציב של התא המשפחתי.

אז במקרים כאלה, השאלה היחידה שעל הפרק היא איפה אפשר לערוך חתונה קטנה ומוצלחת בכמה שפחות הוצאות – או אפילו לגמרי בחינם.

החדשות הטובות הן שכיום אכן יש מגוון לוקיישנים שבהם אפשר להגשים את החלום ולמסד את הזוגיות. עם זאת, כדאי להכיר את המאפיינים של כל מקום על מנת לבצע את ההתאמות הנדרשות:

 

חתונה קטנה בבית

לא צריך לשלם כדי לשכור את הבית הפרטי או את הבית של ההורים ולערוך בו חתונה. אם מתחתנים בבית, היתרון הוא תחושה נעימה יותר לכל המשתתפים ובעיקר אווירה אינטימית שמתכתבת עם האופי של האירוע.

בנוסף, אפשר להפיק חתונה בבית בהתראה קצרה יחסית ולהזמין אורחים וקרובים בצורה ספונטנית.

בשביל לערוך חתונה קטנה בחינם בבית, צריך להיערך מבחינת ספקים חיצוניים. מלבד הלוקיישן שעליו כאמור לא משלמים, יש את שאר השירותים שכן דורשים חישוב של התקציב: קייטרינג למשל יעלה כ-50-80 ש”ח לסועד, אלכוהול כ-40-120 ש”ח לפי הרמה המבוקשת ושירותי הגברה ותאורה יעלו עוד כ-4,000-6,000 ש”ח – אלא אם מסתפקים ברמקולים ובתאורה שכבר קיימים בבית.

 

חתונה בבית

 

חתונה קטנה בחוף הים

אפשרות אחרת שרלוונטית בעיקר במדינה עם אקלים חם וים תיכוני כמו ישראל, היא לערוך את החתונה הקטנה בחוף הים. זו חתונה שיכולה להיות מופקת כמעט לכל אורך השנה והיא קלאסית לאירועי צהריים או שקיעה.

כמו כן, ישראל היא מדינה שבה אפשר להגיע אל חוף הים במרחק נסיעה קצר פחות או יותר מכל עיר בצפון, במרכז או בדרום.

הקושי העיקרי בהפקת חתונה קטנה בחוף הים הוא עניין החיבור לחשמל. גם אם מחליטים על חתונה מינימאלית, צריך לדאוג לגנרטור ולוודא שיש גם תאי שירותים לכל האורחים.

במקביל, יש לבדוק מראש האם קיימות מגבלות מסוימות מבחינת הרשות שאחראית על חוף הים ולקבל את האישורים כדי למנוע ביקור של פקחים.

 

חתונה בים

 

חתונה קטנה בפארק

עוד אופציה טובה לערוך חתונה קטנה בחינם היא לעשות את זה בפארק העירוני או הציבורי לבחירת בני הזוג.

את הפארק אפשר לבחור לפי שיקולים של מרחק גיאוגרפי, לפי גודל השטח בקמ”ר או לפי דברים טכניים יותר כגון קרבה לצירי תחבורה מרכזיים, מספר שולחנות וכיסאות וכן הלאה.

בכל מקרה, יוצאים מראש לסיור לוקיישנים ומוצאים את הפארק שמעניק לבני הזוג מענה מקיף לצרכים ולדרישות.

היתרון של חתונה בפארק בא לידי ביטוי באווירה של הטבע ובנינוחות של האורחים. בשביל להפיק אירוע כזה גם בדרך כלל לא צריך להתאמץ יותר מדי בגלל שהעירייה אחראית על התשתיות, אבל עדיין שווה להזמין את הספקים הרלוונטיים ולבקש מהם לבצע התאמות. למעשה, כדאי להגיע לפחות פעם אחת אל הפארק יחד עם החברה שמספקת שירותי קייטרינג, צילום או מוזיקה כדי לא לגלות מאוחר מדי שחסרים תנאים מסוימים.

חתונה בפארק

 

לסיכום

לסיכום, יש בישראל המון לוקיישנים טובים לערוך חתונה קטנה בחינם. עם זאת, גם חתונה אינטימית דורשת התאמות וחשוב לבצע אותן מול בעלי המקצוע הרלוונטיים. אם עושים זאת נכון, חוסכים בהוצאות ומפיקים אירוע מושלם של פעם בחיים.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
לייעוץ חינם השאירו פרטים
להתארגן ליום המיוחד בקלאס
השלום 89 באר שבע - שניים מהדברים הכי חשובים ביום החתונה הם איפה תתחילו אותו ואיפה הוא הסתיים. אנחנו כאן כדי לדאוג ששניהם יתממשו בשיא הפינוק והסטייל!
השלום 89 באר שבע - שניים מהדברים הכי אנחנו כאן כדי לדאוג ששניהם יתממשו בשיא הפינוק והסטייל!
לבדיקת תאריך פנוי השאירו פרטים