קיר צילום – כל סוגי קירות הצילום

היכרות עם סוגים שונים של קירות צילום יכולה להתאים למי שמחפש אטרקציות לאירועים פרטיים, עסקיים או ציבוריים. בנוסף, חשוב להביא בחשבון את ההבדל בין המחירים והפרמטרים המשפיעים על העלות

קיר צילום הוא משטח ייעודי שאותו מציבים מאחורי עמדת צילום. כפועל יוצא מכך, אפשר לשלב סוגים שונים של קירות כאלה גם באירועים פרטיים אבל גם באירועים עסקיים או ציבוריים.

על קצה המזלג, אפשר למשל להזכיר את יתרונות השילוב של הקיר עם כנסים, הפקות תרבות, תערוכות וכמובן השקות או מסיבות עיתונאים.

עם זאת, לכל קיר יש מאפיינים מעט אחרים שעשויים להשפיע על המחיר.

 

קיר צילום לאירועים

 

הבדלים בין קירות צילום

את ההבדל הכי בולט אפשר לראות בין הגודל של כל קיר צילום וחומרי הגלם שבהם משתמשים על מנת לבנות אותו.

זו למשל הסיבה שבגללה יש הבדל בין קוליסת עץ שמשמשת בתור מסגרת שעליה מתיחה של בד שמשונית, לבין לוחות קאפה שמוצמדות אחת לשנייה ושאותן אפשר גם להצמיד אל קיר או למעמדי ברזל ייעודיים.

לשם השוואה, מולטי קיוב הוא מתקן נייד ומולטי פונקציונאלי שעליו מתקינים שמשונית או בד – בעוד טראס גם הוא רב שימושי אבל מיוצר מאלומיניום ומחייב מעורבות של בעלי מקצוע לטובת פירוק או הרכבה.

 

מה הגודל המתאים של קיר צילום?

עוד הבדל בין סוגים שונים של קירות צילום אפשר לראות בגודל. כל קיר יכול להיות מיוצר בגודל אחר ולפי דרישות הלקוחות.

לצד קירות שמיוצרים בגודל מסוים, יש גם כאלה שאותם בונים בהתאמה אישית לאופי האירוע, למספר האנשים שעומדים להצטלם על הרקע של הקיר, להבדל בין צילום בחוץ ובפנים מבחינת עמידות חומרי הגלם וכן הלאה.

את הגודל המתאים של קיר צילום בוחרים על פי המאפיינים של האירוע. בשביל לבחור את הגודל המתאים, אפשר גם להתייעץ עם בעלי מקצוע.

במידה ומדובר על אירוע פרטי שבו יש מגוון גדול יותר של אטרקציות, חשוב לבחור קיר צילום בגודל המתאים שישאיר עוד מקום לשאר הפעילויות.

 

קיר צילום לאירועים

 

לא לשכוח את העיצוב!

אבל האמת היא שאת ההבדל העיקרי בין סוגים שונים של קירות צילום אפשר לראות בעיצוב. זה השלב שבו רואים שיש הבדל בין קיר פרחוני, קיר נצנצים, קיר לבן או קיר ירוק.

באמצעות קיר ירוק, שמכונה בעגה המקצועית “גרין סקרין”, אפשר לבחור את הרקע מתוך אפליקציה ייעודית ושלל אופציות.

במקרים אחרים, יהיה אפשר לשלב על הרקע הדפס לבחירת בעלי האירוע או המצטלמים. לכן בכל הנוגע לעיצוב ולתוצאה הסופית של התמונה, רק השמיים הם הגבול.

 

כמה כל זה עולה?

המחיר של השכרת קירות צילום לאירוע אינו קבוע אלא דינאמי. עם זאת, הפרמטרים שמשפיעים על המחיר פחות או יותר חוזרים על עצמם אצל כל החברות שעוסקות בתחום.

בין היתר, הגורמים העיקריים הם למשל גודל הקיר, סוג חומרי הגלם שבהם השתמשו כדי לבנות אותו וחבילת השירות.

חבילת שירות בסיסית, שמיועדת בעיקר לאירועים פרטיים או מסחריים, וכוללת בתוכה עמדת צילום, מסך ירוק, שיתוף תמונות ללא הגבלה וגלריה אינטרנטית לכמות של עד 300 אורחים – עולה כ-1,500 ש”ח ללא הדפסות.

לעומת זאת, יש חבילות שירות משודרגות ויקרות יותר שעולות 1,800-2,400 ש”ח אך כוללות אביזרי צילום, הדפסת תמונות ללא הגבלה ועוד.

מכיוון שפערי המחירים הקיימים בתחום יכולים להגיע לאלפי שקלים, צריך לבחון כל מקרה לגופו ולקבל הצעת מחיר מסודרת. בתוך אותה הצעת מחיר, יש לבדוק מה כולל השירות ועל מה משלמים.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
לייעוץ חינם השאירו פרטים
להתארגן ליום המיוחד בקלאס
השלום 89 באר שבע - שניים מהדברים הכי חשובים ביום החתונה הם איפה תתחילו אותו ואיפה הוא הסתיים. אנחנו כאן כדי לדאוג ששניהם יתממשו בשיא הפינוק והסטייל!
השלום 89 באר שבע - שניים מהדברים הכי אנחנו כאן כדי לדאוג ששניהם יתממשו בשיא הפינוק והסטייל!
לבדיקת תאריך פנוי השאירו פרטים