מחירון זמרי החתונות היקרים ביותר לשנת 2024

מחפשים אחר אטרקציות משובחות לאירועים מכל הסוגים? שכירתה של להקת אירועים היא אופציה מצוינת, בעוד שחלקנו יעדיפו לשכור את שירותיו של זמר אירועים. במי נבחר וכמה יעלה לנו זמר לאירוע? בואו נתעדכן במחירון 2024 לזמרי חתונות מומלצים בטירוף (אתם מכירים אותם). 

חולים על אייל גולן ועל צליליו המשכרים? רוצים אולי לשכור את גדול הגדולים, עומר אדם, לחתונתכם? אולי בכלל עדן בן זקן היא מי שמרטיטה לכם את הנשמה? בין אם כך או כך, הכינו את פנקס הצ’קים והחזיקו חזק בכיסא, ייתכן שגם באירוע שלכם הזמרים הגדולים האלו ישירו. כמה יעלה לשכור זמרי חתונות מוכרים לאירועים? בואו נדבר על זה.

 

באנר מאיו מיוזיק

 

מחירון זמרי החתונות בישראל 2024:

שם האומן מחיר בש”ח
(ללא מע”מ)
אורך המופע
(בדקות)
עומר אדם 60,000 ש”ח הופעה מלאה
דקלה 55,000 ש”ח 50
אייל גולן 90,000 ש”ח 45
עדן בן זקן 65,000 ש”ח 45
ליאור נרקיס 65,000 ש”ח 50
סטטיק ובן אל 45,000 ש”ח 45
משה פרץ 60,000 ש”ח 50
דודו אהרון 38,000 ש”ח 45
מאור אדרי 35,000 ש”ח 55
אליעד נחום 45,000 ש”ח 45
יובל דיין 50,000 ש”ח הופעה מלאה
מוקי 65,000 ש”ח 45
עידן עמדי 60,000 ש”ח הופעה מלאה
מה קשור 60,000 ש”ח 45 – ללא הגברה
איתי לוי 57,000 ש”ח 50
אתניקס 80,000 ש”ח 60
עברי לידר 80,000 ש”ח 50
הראל סקעת 40,000 ש”ח הופעה מלאה

 

מזמינים זמרים שכולם מכירים לחתונה

אין ספק, להזמין לחתונה זמר מוכר זה לא עניין של מה בכך, ובטח שלא עניין זול. מעבר לכך שתצטרכו להכין ערמות די נכבדות של שקלים, אתם תצטרכו לוודא שבכלל ניתן להכניס אתכם בלו”ז הצפוף של זמרים אלו. זמר חתונות מצליח, בין אם מוכר או פחות מוכר במיינסטרים הישראלי, בדרך כלל עובד בין 3 פעמים בשבוע ועד 5 פעמים, תלוי בזמר ובשם שלו. 

לעיתים, זמרים גם רצים בין חתונה לחתונה, בעודם מנסים להספיק 2 או 3 הופעות בערב אחד. אין ספק, מדובר במקצוע די מפרך, שלא כולנו היינו לוקחים על עצמנו. יחד עם זאת שמדובר בעבודה די קשה, אין ספק שהתגמול של זמרי חתונות מוכרים הוא נאה, בלשון המעטה. 

 

כמה זמן נמשכת הופעה של זמר מוכר בחתונה?

לרוב, אתם תוכלו להנות מהופעה של 40 דקות ועד שעה (בד”כ 40), בעוד שתצטרכו לשלשל לכיסו של הזמן עשרות אלפי שקלים חדשים. אכן, לא עסק זול. אם ככה, האם באמת משתלם להזמין את אייל גולן לחתנה? אולי את עומר אדם או עדן בן זקן? 

מה לגבי רותם כהן, שיכניס לנו קצת אווירת חוליו איגלסיאס בחתונה? ובכן, בכדי לענות על זה, צריך להבין ש”משתלם” הוא עניין סובייקטיבי. אם משתלם לכם להזמין את אייל גולן תמורת סכום של כמעט 94,000 ₪ (ללא מע”מ), אז משתלם לכם. אגב, ההופעה בדרך כלל לא תהיה ארוכה מ-45 דקות. 

 

כמה יעלה לי להזמין את אייל גולן לחתונה וזמרים אחרים?

בתמורה ל-94,000 ₪ בקירוב, אתם תהנו מכבודו, אייל גולן, אך גם מנגינתם של 7 נגנים, 2 שמרות ליווי ברמה הכי גבוהה, הגברה, שמחה וששון. חשוב להבין כי במקרים מסוימים, גם אם תהיו נכונים להוציא את הסכום הזה על אייל בכדי לשמוע אותו שר, אתם בכל מקרה תצטרכו לוודא כי אייל אכן יכול להגיע בתארי הנקוב של האירוע שלכם. 

בעוד שלעתים אנשים מעוניינים להזמין זמר חתונות מוכר לחתונה ומוכנים גם לשלם את הסכום שהוא דורש, אין ספק שהם נדחים מפאת צפיפות בלו”ז של הזמר. ואם מדברים על צפיפות, בואו נדבר על הזמר עם הלו”ז הכי צפוף בארץ, מיסטר עומר אדם, האטרקציה לאירועים השווה ביותר בשנים האחרונות, שגובה 85,000 ₪ (לפני מע”מ) עבור הופעה של 45 דקות. עומר אדם הוא אחד הזמרים העסוקים במדינה, ונראה שהוא הולך להישאר כאן וללוות אותנו לשנים קדימה, ב”ה. אם אתם רוצים להזמין את עומר אדם לחתונה, תמורת אותם 85,000 ₪ גם תוכלו להינות מ-7 נגנים והגברה שמגיעה עם הזמר. 

 

זמרי חתונות מוכרים ומצליחים – כמה גובים?

מעוניינים בליאור נרקיס בחתונה שלכם או באירוע? ליאור נרקיס יגבה ממכם 60,000 ₪ תמורת 45 דקות הופעה, 7 נגנים והגברה. מוקי הגדול? מוקי יגבה ממכם 58,500 על הופעה של 45 דקות. תקבלו הרכב מלא עם מוקי, כולל הגברה. 

חשוב לדעת, בדרך כלל, זמרים גדולים מגיעים עם ההגברה של עצמם, ככה שזה יורד מכתפיכם. חשוב מאוד להבין כי שכירת ציוד הגברה עולה לא מעט, לפעמים אלפים רבים של שקלים. ככה שאם אתם שוכרים זמרים גדולים כמו אייל גולן, עומר אדם ועדן בן זקן, אתם למעשה חוסכים בעלויות גבוהות למדי של ציוד הגברה. 

 

כמה עולים זמרי חתונות מוכרים?

עדן בן זקן הנסיכה, תגבה ממכם 55,000 ₪ עבור הופעה של 45 דקות. תקבלו עם עדן 6 נגנים והגברה מלאה. שרית חדד, שילדה תינוק לא מזמן, תגבה עבור הופעה של 60 דקות 81,900 ₪. עבור אותם 82,900 בקירוב, תהנו גם מ-7 נגנים, זמרת ליווי והגברה עצמית של האומנית. 

אם אתם רוצים להקה שלמה, אתם מוזמנים לשכור את אתניקס בעלות של כמעט 82,000 ש”לח. אתניקס גובים 81,900 עבור הופעה של 45 דקות, כאשר אתם מקבלים את ההרכב המלא בחתונתכם. רוצים הופעה של מה קשור באירוע? איזה כיף! אמנם קצת יקר, מה קשור גובים 77,220 עבור הופעה של 45 דקות (לפני מע”מ), אך אין ספק שאתם תהנו מהשלישייה הכי מוצלחת והכי מצחיקה בארץ. 

 

כמה גובה משה פרץ להופעה של 45 דקות?

משה פרץ, שיעלה ויצליח לגדולות, כיום גובה 77,200 עבור הופעה של 45 דקות. ההרכב שתקבלו הוא הרכב מלא, כולל הגברה. איתי לוי הוא מי שמרטיט לכם את הנשמה ? קבלו אותו עבור 64,350 לפני מע”מ. מה תקבלו עם איתי לוי? 6 נגנים, כולל הגברה ותאורה ייחודית. 

רוצים את יובל דיין בחתונה שלכם? יובל דיין גובה 52,650 עבור הופעה מלאה. אם ברצונכם לשיר עם חנן בן ארי, שבשנים האחרונות רק נותן לנו עוד ועוד להיטים, אתם מוזמנים לקרוא לחנן תמורת 52,650 ₪ לפני מע”מ (כל המחירים הנקובים הם לפני מע”מ). בחרו בזמר שלכם, וגם על האירוע שלכם ידברו במשך שבועות! מזל טוב!

 

*לכל האמור, המחירים הנקובים בעמוד, הם מחירים משוערים שנמסרו על ידי גולשים וזוגות, מקורות אינטרנט שונים. אין להתייחס למחירים אלו כמחירים מייצגים.
(המחירים עלולים להשתנות בעקבות החלטת הזמר או המנהל שלו).
אז מה היה לנו עד עכשיו?

ההבדלים העיקריים בין זמרים מוכרים לזמרים לא מוכרים הם: הזמר, הזמן והניסיון שלו בתעשייה. זמר לא מוכר ייקח לכם הרבה פחות כסף מזמר מוכר וגם יופיע הרבה יותר זמן כדי ליצור לעצמו ”שם” בתעשייה לעומת זמר מוכר שבא יחסית לזמן מוקצב. לבדיקת זמרים מוכרים / לא מוכרים השאירו פרטים עכשיו בטופס יצירת קשר.

בתקציב של 50,000 ₪ אפשר להביא זמרים מוכרים בתעשייה אבל לא מהמוכרים ביותר, אנו ממליצים לכם גם לבוא בראש פתוח לבחירה הזאת ולא להינעל על זמר מסוים בגלל הזמינות שלהם ביומן והרבה פעמים תאריך החתונה שלכם לא יהיה פנוי להם ביומן אז מומלץ לבדוק גם זמרים מוכרים וגם לא. מוזמנים להשאיר פרטים באתר והאנשים הרלוונטים יחזרו אליכם.

בוחרים זמר לחתונה על פי מספר פרמטרים כמו: התקציב המיועד, תאריך ויום החתונה, סוג האורחים המוזמנים ועוד משתנים נוספים..

אנחנו ממליצים לא להיקבע על זמר מסוים ולהיות בראש פתוח לאופציות אחרות וגם על זמרים לא בהכרח מוכרים. השאירו פרטים באתר ותקבלו את כל המידע על זמר בחתונה שלכם.

לייעוץ חינם השאירו פרטים
להתארגן ליום המיוחד בקלאס
השלום 89 באר שבע - שניים מהדברים הכי חשובים ביום החתונה הם איפה תתחילו אותו ואיפה הוא הסתיים. אנחנו כאן כדי לדאוג ששניהם יתממשו בשיא הפינוק והסטייל!
השלום 89 באר שבע - שניים מהדברים הכי אנחנו כאן כדי לדאוג ששניהם יתממשו בשיא הפינוק והסטייל!
לבדיקת תאריך פנוי השאירו פרטים