זיקוקים ופירוטכניקה

(נמצאו 8 ספקים)

בחרו על פי אזור
רוצים להוזיל את החתונה שלכם באלפי שקלים?
השאירו פרטים וקבלו ייעוץ חינם לזיקוקים ופירוטכניקה

מחפשים זיקוקים ופירוטכניקה לחתונה או לאירוע שלכם? רוצים איזה הפקה מעניינת באירוע המיוחד שלכם? הגעתם לעמוד הנכון. כאן תמצאו את ספקי זיקוקים ופירוטכניקה לחתונה הטובים ביותר בישראל וכמובן. מדרום הארץ ועד לצפון. מומלץ להיכנס לאתר האינטרנט של אותו ספק ולראות עבודות קודמות שלו. תוכלו להתקשר ישירות לספק או להשאיר לנו פרטים כדי שנשיג לכם את המחיר הזול ביותר שתוכלו למצוא. סייב A דייט – כל החתונה במקום אחד.

שאלות ותשובות בנושא זיקוקים ופירוטכניקה

מחירי זיקוקים ופירוטכניקה משתנים בהתאם לסוג האירוע: זיקוקים ופירוטכניקה לבר מצווה, לחתונה, לחינה, לבת מצווה, אירועים עסקיים ועוד..

אז כמה עולה זיקוקים ופירוטכניקה? המחירים לזיקוקים ופירוטכניקה הם החל מ- 500 ₪ ועד 8,000 ₪.
להשוואת זיקוקים ופירוטכניקה שלכם היכנסו לאתר.

בחירת זיקוקים ופירוטכניקה תלויה במשתנים כמו: סוג החתונה, סוג האורחים המוזמנים וכמותם, תקציב ותאריך החתונה.

בנוסף גם ביקורות טובות של זוגות שהתחתנו והמליצו על השירות מהווה משקל בבחירת האטרקציה.

למידע מלא היכנסו לאתר.

השירות של זיקוקים ופירוטכניקה מותאם בצורה אישית לכל לקוח ולכמות הזיקוקים שהוא רוצה, כמובן שכמו בכל דבר גם הזיקוקים מגיעים במגוון גדלים ואורכים שונים ולכן המחיר בהתאם לכמות ולאורך של הזיקוקים המבוקשים. לקבלת הצעת מחיר מוזמנים להשאיר פרטים באתר ויחזרו אליכם בנושא.

זיקוקים ופירוטכניקה היא אטרקציה שמשתמשים בה בעיקר לרגע הכניסה לאולם / הכניסה לחופה כדי לייצר שואו בהתחלה ולכן היא לא תופסת יותר מידי נתח באירוע עצמו אלא היא בעיקר בהתחלה לחוויה של הזוג והאורחים ולתמונות. לקבלת הצעת מחיר מוזמנים להשאיר פרטים באתר.