חתונה 50 איש בצל הקורונה – כיצד לארגן אותה בצורה הטובה ביותר

הרצון שלנו לחגוג ולשמוח, לקיים חתונות ולסגור על אולמות אירועים לא דועך, גם לא בתקופת הקורונה. קבלו את המקומות והדרכים הכי עדכניות ועדכניים לשבור את כוס הזכוכית ב-2023: חתונה ואירועים בצל הקורונה, ככה חוגגים בימינו. 

בעוד שתקופת הקורונה כנראה הביאה איתה גם אחוז מסוים של פרידות וגירושין בעקבות העובדה שלפתע זוגות “נאלצו” להיות 7\24 ביחד, רבים ומאושרים עדיין שואלים את עצמם: איך חוגגים חתונה בצל הקורונה? – אז ריכזנו עבורכם את כל הדרכים לחגוג ב-2023 ובצל הקורונה, קבלו חתונת 50 איש בצל הקורונה, גלריות אירועים לחגוג שניתן לחגוג בהן חתונות עד 100 איש ועוד.

 

חתונות קטנות בצל הקורונה

אוקי, אם מדברים על חתונות בצל הקורונה, קודם כל חובה להזכיר את חוף הים, שעתיד להיפתח כבר ממש בקרוב. נכון לכתיבת השורות האלו ובהנחה שלא נחווה כאן חמסה עוד גל הדבקה בהמשך, חופי הים מהווים את אחד המקומות המושלמים עבור חתנה בצל הקורונה. 

בהתאם להוראות משרד הבריאות, חוף הים הוא אזור פתוח ומהווה את אחד הלוקיישנים המומלצים עבור חגיגות עם מינימום חששות מפני הדבקה. חשוב להדגיש, אנחנו לא מעודדים אף אחד לעבור על הוראות משרד הבריאות, ככה שגם אם אתם חוגגים בחוף הים את החתונה שלכם, כמובן שיהיה חשוב להקפיד על כמויות האורחים המותרות על פי החוק. מזכירים, אנחנו מדברים על חתונה של 100-50 מוזמנים.

 

איפה מתחתנים בהתאם להוראות משרד הבריאות?

מעבר לחתנה בחוף הים, בצל הקורונה אפשר גם לחגוג חתונות קטנות בגלריות מהממות, דוגמת גלריה הנקראת “הגלריה – בית לאירועים בכפר ויתקין”. אז איפה עוד אפשר לחגוג חתונה קטנה ב-2023 ובצל הקורונה? התשובה בגוף השאלה, חתונה קטנה חוגגים בכפר ויתקין. 

ניתן לארח עד 100 מוזמנים בגלריה הזו שבכפר ויתקין, בדומה להרבה גלריות אחרות שתוכלו למצוא פרוסות ברחבי הארץ. רוצים עוד טיפ מצוין לחתונות בצל הקורונה? אנחנו מזמינים אתכם להכיר את חוות האלפקות.

 

הגלריה – בית לאירועים בכפר ויתקין

 

חוות בדרום לחתונות בתקופת הקורונה

אנחנו מדברים על חווה שכולה קסם, והיא נמצאת באמצע המדבר ומתחת לשמיים הקסומים של הנגב. האקלים SUPER נעים והאווירה היא באמת קסומה. במקרה הזה, מדובר בחתונה המיועדת לאנשים המחוברים ומתחברים לשהייה בחיק הטבע, מה שעשוי להתאים לכם, אך אולי פחות לחלק מהמוזמנים שלכם. 

אם אינכם בטוחים כי חוות-חי במדבר היא מה שיתאים לאורחים שלכם, אנחנו ממליצים על לוקיישנים אחרים, לא פחות מומלצים. אתם מוזמנים להכיר גלריות בוטיק רבות הפרוסות ברחבי הארץ ומותאמות במיוחד לאירועים כמו חתונות, חידוש נדרי נישואין ועוד.

ספק מומלץ לקיום אירוע בחווה: ”חוות דוד

 

גלריות לאירועים קטנים וחתונות ב-2023

אחת הגלריות שכדאי לציין, היא גלריה הנקראת גלריה 279. הגלריה הזו מתאימה מאוד לאירועים עד 100 אנשים, היא גלריית בוטיק וממוקמת בעיר חיפה. אתם מוזמנים להתרשם מעיצוב המקום ומהאווירה שהוא משרה, תוכלו גם לבדוק לגבי חתונה בתפירה והתאמה אישית. 

 

וכאן חשוב להדגיש, בין אם אתם מתחתנים בגלריה כזאת או אחרת, תמיד כדאי לבדוק גם לגבי חתונה בהתאמה ותפירה אישית, אבל גם לגבי החבילות השונות שאולמות האירועים והגלריות מציעים לכם. ישנן חבילות שונות, שכל אולם אירועים בצל הקורונה יכול להציע לכם, ככה שתמיד כדאי לשמור על ראש פתוח. 

צריכים ייעוץ לפני חתונה בתקופת הקורונה? אנחנו מזמינים אתכם להשתמש בדרך היחידה לחסוך כסף וזמן, Save A Date פורטל אירועים בצל הקורונה. אתם מוזמנים לציין בפני מערכת החיפוש של הפורטל בדיוק מה אתם מחפשים, ותוכלו לקבל את ההצעות הכי משתלמות לחגיגות ב-2023.

מזל טוב ובהצלחה!

אז מה היה לנו עד עכשיו?
לייעוץ חינם השאירו פרטים
להתארגן ליום המיוחד בקלאס
השלום 89 באר שבע - שניים מהדברים הכי חשובים ביום החתונה הם איפה תתחילו אותו ואיפה הוא הסתיים. אנחנו כאן כדי לדאוג ששניהם יתממשו בשיא הפינוק והסטייל!
השלום 89 באר שבע - שניים מהדברים הכי אנחנו כאן כדי לדאוג ששניהם יתממשו בשיא הפינוק והסטייל!
לבדיקת תאריך פנוי השאירו פרטים