אישורי הגעה

לבדיקת תאריך פנוי

אישורי הגעה לחתונה וארגון רשימת מוזמנים

חברת Save A Date אישורי הגעה לחתונה ולאירועים מיוחדים מבצעת ניהול נתוני מידע ונתינת המלצות לבעל האירוע בעזרת ממוצע שנתי של מספר גדול של אירועים שבהם נתנו את שירותינו. אנחנו יודעים כמעט בדיוק כמה אורחים מתוך כל מי שאישר הגעה שיגיע לאירוע באמת וזה מה שחשוב. חברתנו תדאג לניהול וארגון מלא באירוע, דף אירוע הכולל את כל פרטי האירוע, הכולל סידורי הושבה וניהול כלל המוזמנים. חברתנו מספקת שירותים נוספים של אטרקציות לאירועים בכל הארץ, אטרקציות לאירועים קטנים וגדולים. השמחה שלכם העבודה שלנו. מזל טוב!

אישורי הגעה
לחתונה

אישורי הגעה
לבר מצווה

אישורי הגעה
לכנסים

אישורי הגעה
לימי הולדת

אישורי הגעה
לאירועים חברתיים

אישורי הגעה
לבריתות

בעזרת שירות אישורי הגעה תוכלו לחסוך כסף רב באירוע שלכם על ידי איסוף מידע מקדים לחתונה. בניגוד לכל בעלי האולמות שרוצים שתפתחו כמה שיותר שולחנות, אנחנו נעזור ונדאג לכם שתפתחו בדיוק את הכמות הזהה למספר האורחים שיגיעו לשמוח אתכם בערב שלכם. בנוסף לכך תוכלו למצוא המון יתרונות לשירות אישורי הגעה ולשירות סידורי ההושבה של חברת Save A Date. אם אינכם יודעים עדיין כמה עולה חתונה בשנת 2019 אנחנו כאן כדי להסביר לכם על הכל. יש כמה גורמים ומספר דברים שצריכים לארגן בחתונה ואחד מתוכם הוא הסדר והארגון באורחים המגיעים אליכם, מכיוון וזהו הסכום העיקרי שתצטרכו לשלם.

אז איך זה עובד?

יוצרים רשימת מוזמנים באקסל או במסמך אחר

בוחרים חבילת אישורי הגעה

שולחים לנו את הרשימה שיצרתם

מקבלים את התחזית המדויקת ביותר לאירוע

התהליך מאוד פשוט, ההתחלה קצת מסובכת אבל זה עניין מאוד קל. מתחילים לנהל רשימת מוזמנים מסודרת הכוללת שם מלא של כל אורח ומספר הטלפון שלו. טיפ להתחלה: תזינו את הטלפונים כל האורחים, גם בן ובת הזוג ולא רק של אחד מהם. לאחר שסיימתם את כל הרשימה והיא נמצאת על קובץ EXCEL בוחרים חבילת אישורי הגעה. החבילה המומלצת ביותר היא החבילת GURU. לאחר מכן שולחים את רשימת אישורי ההגעה אלינו או מייבאים אותה לתוך האפליקציה ומכאן העבודה שלכם נגמרת ושלנו מתחילה 🙂 

מה היתרונות של המערכת?

Save A Date היא חברת אישורי הגעה לחתונה עם יכולת שליחה ויצירה של הודעות למוזמני האירוע שלכם בסמס או אישורי הגעה באמצעות קוד ברקוד QR, הפועל ע”י מערכת הפעלה פשוטה. לאחר שתזינו ותגישו לנו את רשימת המוזמנים שלכם לחתונה, המערכת תיצור עבורכם אישורי ההגעה לאירוע המיוחד שלכם ולכל המוזמנים בלחיצת כפתור.

יתרונות Save A Date

רוצים אירוע מסודר ומושלם?

השאירו פרטים ונדאג לחזור אליכם הכי מהר שאפשר!