אישורי הגעה בסמס

לבדיקת תאריך פנוי

אישורי הגעה לחתונה בסמס – טכנולוגיה פשוטה שעושה את כל ההבדל

חתונה היא אירוע משמח שיקר לנו מאוד גם בלב וגם מבחינת הכיס. ארגון חתונה הוא אחד ההוצאות הכספיות הכבדות ביותר שכל אחד מאתנו יתמודד איתן במשך חייו. כאשר מארגנים חתונה למספר המוזמנים שבאים לאירוע יש חשיבות רבה מבחינת המחיר הסופי שמשלמים לחברת הקייטרינג ולאולם האירועים. 

אם הזמנו לחתונה שלנו 300 מוזמנים ובסוף לחתונה עצמה יגיעו רק 280 מוזמנים – ההוצאה הכספית שלנו יכולה להיות נמוכה יותר בעשרות אלפי שקלים. בשביל שנוכל להיות בטוחים כמה אורחים יגיעו לאירוע שלנו חשוב שנבקש מכל המוזמנים לאירוע אישורי הגעה האם הם מתכוונים להגיע לאירוע או לא.

קבלת אישורי הגעה לאירוע לא חייבת להיות תהליך אורך ומסורבל. באמצעות טכנולוגיה פשוטה ניתן לקבל אישורי הגעה לאירוע בסמס ישירות לפלאפון החכם שלכם, בקלות ובמהירות ובלי יותר מדי התעסקות או כאב ראש.

אישורי הגעה לחתונה וארגון רשימת מוזמנים

אנחנו בחברת Save A Date מתמחים במתן פלטפורמה טכנולוגית לאישור הגעה לחתונה בסמס. אנו חברת אישורי הגעה לחתונה המאפשרת לכם ליצור ולשלוח למוזמנים שלכם אישורי הגעה בסמס או אישורי הגעה מודפסים עם ברקוד QR, באמצעות מערכת פשוטה וקלה.

 לאחר שתזינו את רשימת המוזמנים לחתונה, המערכת תיצור עבורכם אישורי ההגעה לכל המוזמנים שלכם בלחיצת כפתור. המוזמנים לאירוע שלכם יקבלו סמס פשוט למכשיר הפלאפון שלהם בו הם יצטרכו לאשר אם הם באים לאירוע או לא בלחיצת כפתור אחת פשוטה. לאחר קבלת כלל האישורים מהמוזמנים אתם תקבלו קובץ מסודר בו תוכלו לדעת מי מהמוזמנים אישר את ההגעה שלו לאירוע ומי לא.

ברקוד QR

אישורי הגעה בסמס – להפוך את האירוע לבטוח ואיכותי

קבלת אישורי הגעה בסמס לחתונה שלכם תוכל לאפשר לכם להפוך את האירוע שלכם לבטוח יותר מבחינה כספית ולאיכותי יותר מבחינת האווירה בו. 

היתרון של קבלת האישורים באופן דיגיטלי הוא שכך יכול להיות לכם קל יותר להעביר את המידע לספקים השונים באירוע כמו למשל ספקי האלכוהול או ספקי הקייטרינג שיוגש לאורחים. האירוע שלכם יוכל לעבוד הרבה יותר טוב כאשר תשתמשו בשירותים המקצועיים שלנו בחברת Save A Date שמספקת את שירותי ההגעה לחתונות וסידורי הושבה, דרך סמס כבר שנים רבות, במקצועיות ואיכות ללא פשרות.

קבלת אישורי הגעה לאירוע לא חייבת להיות תהליך אורך ומסורבל. באמצעות טכנולוגיה פשוטה ניתן לקבל אישורי הגעה לאירוע בסמס ישירות לפלאפון החכם שלכם, בקלות ובמהירות ובלי יותר מדי התעסקות או כאב ראש.

אישור הגעה בסמס – ליהנות מהאירוע ולחסוך כסף

כאשר אנחנו מתכננים חתונה אנחנו רוצים באופן טבעי שכל האורחים שהזמנו יגיעו אליה. קודם כל נפעל לפי צ‘קליסט אישורי הגעה ואז נוודא שכל האורחים יגיעו כיוון ובכל חתונה יהיו אורחים שלא יוכלו להגיע וחשוב מאוד לדעת זאת מראש ולהיערך בהתאם. 

כל אורח שלא יגיע לאירוע שלכם אמנם יחסר בחגיגה, אבל תוכלו לחסוך מכך מאות אם לא אלפי שקלים מהעלות הכוללת של האירוע. שליחת סמס פשוט לאורחים לפני האירוע כך שהם יאשרו האם הם יגיעו לחגוג אתכם או לא תפשט את התהליך גם לכם ולגם להם ותוכל לאפשר לכם לחגוג בלב שקט. 

אנחנו בחברת Save A Date מתמחים במתן שירותי אישור הגעה בסמס באופן דיסקרטי, מקצועי, איכותי והכי חשוב מהיר ואמין.

רוצים אירוע מסודר ומושלם?

השאירו פרטים ונדאג לחזור אליכם הכי מהר שאפשר!