טיפים לבחירת שמלת כלה

הוא הציע לך? מזל טוב! בקרוב תחווי את היום הגדול והמשמעותי ביותר בחייך.

כחלק מההכנות לחתונה, הבלתי פוסקות, צריך לסגור ולשריין תאריך באולם (רצוי מאוד כמה שיותר מוקדם כי התאריכים נחטפים כמו סוכריות), לבחור צלם, חבילת סלואו, סידורי הושבה, תקליטן או להקה, בגדים למשפחה והכי חשוב לך, כלה יקרה, איזה שמלת כמה תבחרי ליום הגדול שלך.

יש כל כך הרבה דוגמאות של שמלות כלה וכמובן שהמחירים נעים יחד איתם. שמלת כלה לדתיות, שמלות כלה שהן קצת יותר חשופות, שמלת כלה לחופה שמלת כלה לריקודים.

היום, 2024, כמעט אין שום כלה שלא מחליפה שמלה באמצע הערב, זה כולל סידור שיער חדש וטאצ’ אפ לאיפור.

מחירי השמלות נעים בין 2000 ₪ ל30,000 ₪ ואם מתפרעים אפשר להגיע להרבה יותר.

ההצעה שלנו היא לא להגזים עם המחיר ותמיד להשקיע את מה שמתאפשר ולא מעבר לכך. את יום החתונה אנחנו רוצים לעבור בכיף ולהתחיל את החיים בפלוס בחשבון ולא להפך.

בחירת שמלת כלה

כדי שלא תתבלבלי לקראת החתונה, אספנו כאן 4 טיפים חשובים מאוד בשבילך לבחירת שמלת כלה ליום המשמעותי והחשוב ביותר בחייך.

 

בחירת שמלת כלה: עקבו אחר הטיפים

התאימי את השמלה לאופי החתונה

התאימי את השמלה לאותו היום, האם זאת חתונה שתערך בטבע או חתונה ערב באולם כמקובל, האם זה חתונה אורבאנית או חתונה שתערך בחוף הים. לא כל שמלה מתאימה לכל מקום. חשוב שתיערכי בהתאם.

 

חפשי השראה או דוגמאות באינטרנט

חשוב מאוד לא להגיע לפני שראית כמה דוגמאות באינטרנט או במנוע חיפוש החדש לענייני סטייל האינסטגרם. שם תוכלי למצוא דוגמאות של המון כלות ולהגיע מוכנה לתופרת עם כמה רעיונות מראש. חשוב לנסות כמה גזרות ולא ללכת על סגנון מסוים אחד שלא יסגור לך את כל האפשרויות בראש.

 

בחרי את המלווה הנכונה למשימה

תבחרי את החברה הכי עניינית, זאת שתפנה לך את היום בשבילך, תהיה סבלנית מאוד והכי חשוב שתגיד לך את האמת ולעניין. אל תביאי את אימא שלך או אחותך (אלא אם כן אחותך BFF שלך). חשוב שהמלווה תנסה להלביש אותך לפי מה שמתאים לך ולא לפי השמלה שהיא התלבשה בחתונה או מה שהיא אוהבת. השמלה צריכה להיות מושלמת לטעמך וגם לטעם הסביבה שלך.

 

השתדלי לשמור על משקל יציב

כלה מקסימה, את מתחתנת! אז מומלץ לסגור קצת את הפה אבל להזהר שלא להכנס לצום מתמשך..
הדבר האחרון שתרצי בתור כלה הוא שינויים קיצוניים בגזרה שלך, לכן, תשמרי על תזונה סדירה, מה שהרגלת את עצמך לאכול בשנה האחרונה, תאכלי בדיוק כך, אך בצורה בריאה כמובן. את המדידות תתחילי 3 חודשים לפני החתונה וכך תגיעי עם הגוף החטוב ביותר לערב הגדול שלך.

 

בהצלחה בהמשך ההכנות!
Save A Date

אז מה היה לנו עד עכשיו?
לייעוץ חינם השאירו פרטים
להתארגן ליום המיוחד בקלאס
השלום 89 באר שבע - שניים מהדברים הכי חשובים ביום החתונה הם איפה תתחילו אותו ואיפה הוא הסתיים. אנחנו כאן כדי לדאוג ששניהם יתממשו בשיא הפינוק והסטייל!
השלום 89 באר שבע - שניים מהדברים הכי אנחנו כאן כדי לדאוג ששניהם יתממשו בשיא הפינוק והסטייל!
לבדיקת תאריך פנוי השאירו פרטים