חמישה מקומות אטרקטיביים להצעת נישואין

הצעת נישואין היא רגע מרגש שלא חוזר על עצמו, וכדאי לבחור היטב את המקום שבו מבצעים אותה – פשוט כדי שיישאר זיכרון מתוק ויפה, לכם ולילדים שלכם.

הנה כמה רעיונות למקומות מדליקים להצעת נישואין.

לפני הכל, חשוב לומר – אם בת הזוג שלך יידעה אותך לגבי העדפות שיש לה בנושא הצעת נישואין, כדאי להתחשב בהן.

אל תציע במסעדה מול כל המשפחה שלה אם היא אמרה לך שהיא מעדיפה משהו אינטימי, ואל תשלוף טבעת כשאתם בחנייה אחרי הביקור השבועי בסופר, אם אתה יודע שהיא טיפוס רומנטי שרוצה להתרגש.

אבל אם אין לך מושג בכלל, הנה כמה אפשרויות:

 

 

חוף הים

לא רק לקמצנים.

נכון, אחד היתרונות כאן, לא נכחיש, הוא שאין עלויות מוגזמות (אם נתעלם מעלות החנייה), אבל הדבר העיקרי שטוב בים זה שמדובר במקום שמאפשר שקט, שלווה, אינטימיות ולא פחות חשוב, צילומים יפים.

אז לפני שבוחרים אולם אירועים – כדאי לבחור בשעת בין ערביים, לקראת השקיעה, להביא מראש מצלמה ושתי כוסות יין ולהיזהר שלא יעוף עליכם יותר מדי חול.

 

גבעה עם תצפית

זה כמובן לא מתאים לכל זוג ולכל בת זוג, אבל למי שמתאים לה זו אופציה קסומה במיוחד, בפרט אם מדובר בלוקיישן עם משמעות עבורכם כזוג, ולחילופין אם מדובר במקום שסיפרת לה עליו וטרם הספקתם לבקר בו.

בחרו יום שבו אין עוד מטיילים, או אחר צהריים שקט.

תכננו פיקניק שלו עם נשנושים טעימים, טפסו במעלה הגבעה והתיישבו בפסגה.

אחרי כמה דקות של התפעלות מהנוף, אפשר לעבור נושא, ולזכות ברגע רומנטי שלא יישכח.

 

רוצים לדעת כמה עולה חתונה? לחצו כאן.

 

במסעדה

הצעת נישואין במסעדה היא עניין קלאסי ומוכר, ומתאים, כמובן, אך ורק אם אתה יודע בוודאות שאין לה בעיה שתעשה את זה כשיש מסביבכם אנשים.

היתרון של הצעת נישואין במסעדה הוא שאחרי ארוחה טובה הכל יראה יותר רגוע ונעים, גם לך – שמן הסתם מתרגש ואולי קצת לחוץ, וגם לה.

חוץ מזה, יכול להיות מגניב שימחאו לכם כפיים כמו בסרטים, לא? כמובן שאל תשכחי לבוא עם שמלה גם מהסרטים.

 

הצעת נישואין

 

במקום שבו יצאתם לדייט הראשון

בהנחה שמדובר במקום שהייתה לכם בו חוויה טובה ואתם עדיין נוטים לו חסד, יש משהו מתוק וחינני במיוחד בלחזור לרגע שבו הכל התחיל, למקום שבו נפגשתם בפעם הראשונה.

זה מקום שהוא לא אטרקציה אך יש לו משמעות עבור שניכם, והוא מייצג את ההתרגשות של ההיכרות ושל הפעם הראשונה, אז אך טבעי לאפשר לו לייצג גם התרגשות מסוג אחר.

 

מחשבון כמה לתת במעטפה נגיש לכל הגולשים באתר בלינק הבא.

 

בבית (כן כן. בבית)

נשמע לך בנאלי או משעמם? ממש לא.

אם אתה באמת רוצה להפתיע, תבחר יום שבו תחזור לפניה מהעבודה, תדאג לסדר, לנקות ולבשל (או להזמין אם זה יותר זורם) ארוחת ערב מצוינת.

אחרי שתאכלו, תוכלו לשבת במרפסת או בסלון עם בקבוק יין וליהנות מערב אינטימי ורגוע במקום שלכם, מה שיספק לך את הרגע המושלם לשאול אותה אם היא רוצה להמשיך ככה כל החיים.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
לייעוץ חינם השאירו פרטים
להתארגן ליום המיוחד בקלאס
השלום 89 באר שבע - שניים מהדברים הכי חשובים ביום החתונה הם איפה תתחילו אותו ואיפה הוא הסתיים. אנחנו כאן כדי לדאוג ששניהם יתממשו בשיא הפינוק והסטייל!
השלום 89 באר שבע - שניים מהדברים הכי אנחנו כאן כדי לדאוג ששניהם יתממשו בשיא הפינוק והסטייל!
לבדיקת תאריך פנוי השאירו פרטים