אישורי הגעה לאירוע 2.0: איך הם ישפיעו על האירוע שלכם

אישורי הגעה לאירוע – איך הם ישפיעו על האירוע שלכם? ואיך אנחנו בחברת Save A Date יכולים לעזור לכם?

ארגון של כל אירוע בין אם מדובר בבר מצווה או בחתונה דורש חודשים רבים של תכנון. אחד האירועים הכי גדולים שכל אחד מאתנו יארגן בחיים שלו הוא החתונה שלנו.

ארגון חתונה דורש הרבה מאוד סבלנות ויכולת תכנון טובה. אחד הפרטים שהכי חשוב לשים לב אליהם בארגון אירועים כמו חתונות הוא איזה אחוז מהמזומנים שהזמנו לאירוע באמת יגיעו לאירוע ואיזה אחוז לא.

אנחנו בחברת Save A Date מתמחים בסיוע ארגון אירועים וחתונות בדגש על מתן שירותי אישורי הגעה לחתונה באמצעים דיגיטליים כמו הודעות טקסט או הודעות אימייל אלקטרוני. חברת Save A Date פועלת מתוך ניסיון רב ומקצועיות על מנת שהחתונה של כל אחד ואחת מהלקוחות שלה תהיה איכותית ומהנה.

אישורי הגעה לאירועים – יתרונות של אישורי הגעה בהודעת סמס

כאשר אנחנו מארגנים חתונה או בר מצווה אנחנו חייבים לקבל אישורי הגעה לחתונה מהאורחים שהזמנו לאירוע כי רק כך נדע כמה קייטרינג להזמין לאירוע וכמה נצטרך לשלם לאולם האירועים.

אם פעם היינו צריכים לטלפן לכל אחד מהמוזמנים שהזמנו לאירוע על מנת לבדוק מולם האם הם יגיעו לאירוע או לא היום אנחנו יכולים לקבל אישורי הגעה מאורחים לחתונה שלנו באופן קל הרבה יותר: אנחנו יכולים לשלוח בקשה למתן אישורי הגעה בהודעת סמס לפלאפון. כך גם לנו וגם לאורחים שהזמנו יהיה קל יותר לאשר או לבטל את ההגעה לאירוע.

אישורי הגעה לאירוע  – הדרך להגשמת אירוע החלומות שלכם

אישורי הגעה לכל סוגי האירועים הם אחת הדרכים החשובות להגשמת אירוע החלומות שלכם. כאשר אתם מארגנים חתונה לחברים ובני משפחה חשוב לגם שכל אחד מהמוזמנים יגיע לאירוע – אך בגלל סיבות שונות ומגוונות לא כולם יכולים להגיע לאירוע החתונה שלנו. ארגון יעיל ונכון של האירוע כולל ארגון מוקדם בו נוכל לדעת איזה אורחים יגיעו לאירוע ואיזה לא יאפשר לנו להקל את ארגון האירוע וליהנות ממנו הרבה יותר.

אישורי הגעה לכל אירוע  – איך אישורי הגעה יחסכו לכם כסף מהעלות הסופית של האירוע שלכם?

אישורי הגעה לאירוע יכולים בסופו של דבר להיות שווים הרבה מאוד כסף. כאשר אנחנו מארגנים אירוע גדול ורב משתתפים כמו חתונה אנחנו צריכים לשלם הרבה מאוד כסף לחברת הקייטרינג ולאולם האירועים.

פעמים רבות התשלום לאולם האירועים או לחברת הקייטרינג נעשה פר אורח – כלומר כל אורח שמגיע לאירוע יעלה לנו סכום כסף מסוים של כמה מאות שקלים.

אין ספק שצריך מערכת שאיתה תוכלו לנהל את התקציב ואת מתנות האורחים. כל אורח שהזמנו לאירוע ויודיע לנו מראש שהוא לא יגיע אליו יוכל לאפשר לנו לחסוך כסף רב כי לא נצטרך לשלם עליו לאולם למרות שהוא לא הגיע לאירוע וכך למעשה לא באמת יוכל ליהנות מהקייטרינג והאירוע עצמו.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
לייעוץ חינם השאירו פרטים