כמה עולה דיג’יי לחתונה

כאשר אתם ניגשים למלאכה המורכבת אך המשמחת של תכנון חתונה, אין ספק שאחד ההיבטים החשובים הוא המוזיקה ובראשם הדי ג’יי.

די ג’יי הוא זה שמגדיר את הטון של המסיבה, עוזר לאורחים ליהנות, ומייצר עבור כולם חוויה מהנה ובלתי נשכחת.

העלות של די ג’יי היא דבר שיכול להשתנות בהתאם לגורמים שונים, ואנחנו פה בשביל לעשות לכם קצת סדר בדברים.

 

אילו גורמים משפיעים על עלות של די ג’יי לחתונה?

קיימים מספר דברים שמשנים את מחירו של די ג’יי לחתונה. ריכזנו לכם אותם כאן לפניכם:

 • מוניטין וניסיון מקצועי – די ג’יי חתונות מנוסה ומוכר לרוב יגבה תעריף גבוה יותר בגלל סט הכישורים שלו והביקוש הגבוה שלו. אם תרצו להבטיח שהוא ישמור את התאריך עבורכם – זה יבוא עם תג מחיר.
 • מיקום החתונה – מחיר של די ג’יי מקצועי ישתנה על פי האזור הגיאוגרפי שבו אתם נמצאים. במרכז הארץ המחיר יהיה גבוה יותר מאחר ויש שם הרבה יותר אירועים וביקוש גדול, וזאת לעומת אזורים פריפריאליים יותר שבהם תמצאו כנראה די ג’יי יקרים פחות.
 • משך זמן העבודה – משך הזמן שתרצו שהדי ג’יי יתקלט בחתונה שלכם ישפיע על העלות. יש תקליטנים שגובים על פי שעה וכאלה שגובים על פי אירוע. ככל שהאירוע יהיה ארוך יותר והדי ג’יי יצטרך לעבוד יותר – הוא כמובן יגבה יותר כסף. על כן אתם צריכים להחליט האם אתם רוצים שהדי ג’יי ינגן בקבלת פנים או רק במסיבה שאחרי החופה.
 • ציוד – לפעמים מקום האירוע מספק את כל הציוד ההכרחי אך לפעמים אתם תצטרכו שהדי ג’יי שלכם יביא ציוד משל עצמו לחתונה. במקרים כאלה הבאת הציוד תוסיף לעלות הכוללת.
 • שירותים נוספים – על כל שירות נוסף ייגבה מחיר בנפרד. אם זה הוספת רחבה, שימוש באפקטים מיוחדים או כל דבר אחר – דברו על זה עם הדי ג’יי שלכם מראש כדי שיוכל לתת לכם הצעת מחיר בהתאם.
 • התקופה בשנה – שיא עונת החתונות מתרחש בין אמצע האביב לאמצע הקיץ, וזאת העונה שכל תקליטני החתונות עובדים ללא הרף. על כן אם אתם סוגרים די ג’יי בתקופה זו – אל תתפלאו שהמחירים יקפצו. אבל אם אתם מאלה שעושים חתונה בתקופות רגועות יותר או שבחרתם ביום פחות פופולרי בשבוע – ניתן יהיה להתגמש איתכם במחיר.

 

דיג'יי באירוע עם אוזניות עושה שמח

 

אז מהם טווחי המחירים של די ג’יי לחתונה?

מחיר השכרת שירותיו של די ג’יי לחתונה שלכם יכול להשתנות באופן משמעותי בהתאם לגורמים שהזכרנו קודם לכן, אבל הטווח הכללי הוא בין 3,000 ₪ ל-10,000 ₪.

חשוב שתזכרו שמדובר בטווח כללי והמחירים יכולים להיות גבוהים או נמוכים יותר וזאת בהתאם לכלל הנסיבות השונות. נבין בדיוק כיצד הנסיבות האלה משפיעות כאן:

סוג השירות מחיר
דיג’יי לחתונה – ניסיון מועט (דיג’יי מתחיל) כ- 1000 ₪ – 3000 ₪ ומעלה
דיג’יי לחתונה – ניסיון רב כ- 4000 ₪ – 8000 ₪ ומעלה
דיג’יי לחתונה – יעד מרוחק כ- 5000 ₪ – 9000 ₪ ומעלה
דיג’יי לחתונה כולל הגברה וציוד כ- 6000 ₪ – 10000 ₪ ומעלה
תוספת שעתית (מעבר לשעת סיום האירוע המקורית) כ- 500 ₪ – 1000 ₪ ומעלה

 

איך ניתן להוריד את מחיר הדי ג’יי?

אם התקציב שלכם נמוך ואינו מאפשר השקעה של כסף רב על די ג’יי, יש כמה דברים שניתן לעשות כדי להוריד את המחיר.

 • לסגור די ג’יי הרבה זמן מראש – אם תסגרו אותו זמן רב מראש לרוב הוא יוכל להציע לכם הנחה מסוימת.
 • ערכו את החתונה מחוץ לעונת השיא – זוהי דרך ידועה להוריד בעלויות הדי ג’יי ובעלויות החתונה בכלל. חתונות בחורף תמיד יהיו זולות יותר מאשר בקיץ.
 • הזמינו את הדי ג’יי למספר מצומצם של שעות – לפעמים אם תחליטו שאתם צריכים את הדי ג’יי רק לשעתיים אחרי החופה, הוא יוכל לתת לכם הנחה מסוימת או לתמחר אתכם שעתית במקום על כל האירוע.

 

טיפים נוספים לעבודה עם די ג’יי בחתונה

הנה כמה טיפים שיעזרו לכם עם בחירת הדי ג’יי נכון והעבודה מולו לקראת החתונה שלכם.

 • תקציב – הגדירו לעצמכם מראש את התקציב שאתם מוכנים להשקיע על די ג’יי. חפשו אנשי מקצוע שנכנסים בטווח הזה, כדי שלא תוציאו יותר ממה שאתם יכולים.
 • בדקו את הניסיון של הדי ג’יי – חשוב שתדעו שמדובר באיש מקצוע שיעשה את עבודתו נאמנה. בדקו על ביקורות שונות, על סרטונים מחתונות אחרות שהוא היה בהן וחפשו המלצות מפה לאוזן.
 • הכינו רשימת שירים שאתם חייבים – לכל זוג יש את השירים שהם פשוט חייבים שיהיו בחתונה שלהם. הכינו רשימה והעבירו אותה מבעוד מועד לדי ג’יי שלכם!

 

ציוד של דיג'יי לאירוע מושלם

 

לסיכום 

עלות די ג’יי לחתונה תלויה במגוון פרמטרים, כמו הניסיון והמוניטין של הדי ג’יי,

משך זמן העבודה הנדרש באירוע, מיקום החתונה, באיזו תקופה בשנה היא עתידה להיערך ועוד.

טווח העלויות נע בין 3,000 ל-10,000 ₪, ופירטנו כאן דרכים שונות בעזרתן תוכלו להוזיל את העלות. בהצלחה!

אז מה היה לנו עד עכשיו?

עלות הדיג’יי לחתונה מושפעת בראש ובראשונה מרמת הניסיון והמקצועיות של הדיג’יי. ככל שמדובר בשם מוכר יותר – כך המחיר יהיה גבוה יותר. מלבד זאת, העלות יכולה גם לעלות ככל שהחתונה מרוחקת יותר ודורשת מהדיג’יי יותר ציוד ועבודה.

אפשר להוזיל עלויות עם פנייה לדיג’יי פחות מנוסה, או לחילופין גם מסגירה עם דיג’יי זמן רב מראש או הגבלה של הזמן שבו אתם שוכרים את שירותיו רק לקבלת הפנים או לריקודים.

בחירה נכונה של דיג’יי היא חשובה ביותר, ובשביל לקבל את ההחלטה הזאת בצורה טובה כדאי לשבת עם הדיג’יי ולוודא שהוא מתאים לטעם המוזיקלי שלכם ולחזון שלכם לאירוע.

לייעוץ חינם השאירו פרטים
להתארגן ליום המיוחד בקלאס
השלום 89 באר שבע - שניים מהדברים הכי חשובים ביום החתונה הם איפה תתחילו אותו ואיפה הוא הסתיים. אנחנו כאן כדי לדאוג ששניהם יתממשו בשיא הפינוק והסטייל!
השלום 89 באר שבע - שניים מהדברים הכי אנחנו כאן כדי לדאוג ששניהם יתממשו בשיא הפינוק והסטייל!
לבדיקת תאריך פנוי השאירו פרטים