סידורי הושבה

סידורי ישיבה לאירועים מבית InviteMe

InviteMe - מערכת שחוסכת המון כסף וזמן

מערכת סידורי הושבה מבית InviteMe מאפשרת לכם לתכנן ולנהל נכון את האירוע שלכם. כל הבקשות, הערות ואישורי ההגעה של האורחים יגיעו למקום אחד, והמידע יאורגן ויסודר בצורה ברורה. המערכת קלילה מאוד לתפעול ולא מצריכה הדרכה מיוחדת או הסבר מעמיק וכמובן, מבטיחה שלא תפספסו שום פרט כחלק מההכנות וארגון האירוע שלכם. מעבר לזאת, תוכלו תמיד לדעת כמה אורחים צפויים להגיע לחתונה, ואף לשלוח להם הודעת “תודה ששמחתם בשמחתנו” בסיום האירוע…

המערכת המתקדמת מבית InviteMe חוסכת לכם המון זמן וכסך בניהול וארגון האירוע שלכם!

סידורי ישיבה

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

ניהול מוזמנים

ניהול מוזמנים בקלות וביעילות

הוספת מוזמנים, הוספת קבוצות מוזמנים, מצב וסטטוסי אישורי הגעה לאירוע, הוספת רשימת מוזמנים מאקסל, עדכונים אונליין לגבי מצב המגיעים לאירוע.

כל הפעולות נשמרות אוטומטית.

הזמנות דיגיטליות ואישורי הגעה

ניהול ושליחת הזמנות דיגיטליות, SMS חוזר, SMS תזכורת, מוקד טלפוני וסמס תודה. שליחת SMS עם מקום ההושבה של האורח באולם.

ניהול אישורי הגעה
דוחות

דוח סידורי ישיבה

הנפקת דוח מסודר וקליל לקריאה והבנה של סידורי ההושבה לאירוע שלכם. גרסה קצרה וגרסה ארוכה.

מחירים

מחירון סידורי הושבה מפורט ומוסבר היטב.

מחירון סידורי הושבה

מתנה באשראי לאירוע שלכם

התחברות קלה ופשוטה למערכת. אפשרות להעניק מתנה במספר תשלומים. דוח מתנות מסודר ומפורט ממתין לכם מיד לאחר האירוע.

מתנות באשראי מגדילות משמעותית את גובה המתנה מהאורחים.

מתנה באשראי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מידע נוסף

בואו לקרוא עוד על מערכת ניהול האירוע של InviteMe

סידור הושבה לייב!

שליחת סידור ההושבה לאורחים

ייצוא רשימת ההושבה לאקסל

סידורי הושבה לאירוע – איך עושים זאת?

חשוב מאוד לשמור ולהשקיע בנושא של סידורי הושבה לחתונה, השאלה רק היא איך עושים זאת? כאשר אנחנו מארגנים את סידורי ההושבה באירוע שלנו חשוב שנבחר לסדר את השולחנות השונים כך שמי שישב בכל שולחן ירגיש נעים ונוח. ככל שהאורחים שלנו ירגישו יותר בנוח באירוע שלנו כך האירוע יהיה הרבה יותר מהנה וכיפי.

מומלץ מאוד לבחור להושיב באירוע בני משפחה שלנו עם בני משפחה אחרים וחברים שלנו עם חברים שהם מכירים. אנשים מהעבודה שלנו אנחנו יכולים להושיב עם אנשים נוספים מהעבודה שלנו או של בן או את הזוג שלנו.

סידורי הושבה – איזה שיקולים יש בסידור ההושבה באירוע שלכם?

יש הרבה מאוד שיקולים שחשוב לשים לב אליהם בנושא של סידורי הושבה לאירוע כמו חתונה. השיקולים המרכזיים הם

  • שלכל אורח יהיה כמה שיותר נוח ונעים כאשר הוא יושב באירוע שלנו ובא לשמוח בשמחה הפרטית שלנו. 
  • אנשים עם תינוקות, אנשים שיש להם נכות פיזית שונה או אנשים מבוגרים בגיל מתקדם הם נושאים שחשוב לשים לב אליהם ולתת להם יחס בעת ארגון ההושבה באירוע. 
  • הכי חשוב שארגון ההושבה יהיה איכותי ומנומק ואל מקרי או סתמי. 
  • הקפדה על סידורי הושבה הגיוניים תוכל לאפשר לנו להרגיש רגועים יותר שהאירוע יהיה מקצועי ואיכותי.

שאלות נפוצות

ארגון חתונה דורש השקעה של משאבים רבים כמו זמן וכסף. כאשר מארגנים חתונה צריך להשקיע בארגון האירוע גם הרבה מאוד משאבים רגשיים ולא תמיד תהליך ההכנות והארגון של האירוע הוא קל. אחת המשימות האחרונות שיש לטפל בה כאשר מארגנים חתונה הוא סידורי הושבת האורחים באירוע.

חברת Save A Date אישורי הגעה לחתונה, מתמחה במתן שירות מקצועי של סידורי הושבה לאירוע בהתאמה אישית לכל זוג וזוג שמתחתן. אנחנו בחברת Save A Date מקפידים להעניק שירות מקצועי ואדיב המותאם אישית לצרכים של כל זוג ולאופי האירוע אותו הוא מארגן.

כאשר אתם באים לקבוע את סידורי ההושבה בחתונה שלכם יש הרבה מאוד נושאים שונים שאתם צריכים לשים לב אליהם. הנושאים שאליהם אתם צריכים לשים לב הם מספר האורחים שיהיו בכל שולחן, האם אורחים משני צדדי המשפחה ישבו אחד עם השני וגם מה תהיה הקרבה של כל שולחן אורחים לשולחן של החתן והכלה או של בני המשפחה הקרובים שלהם.

סידורי הושבה לאירוע יכולים להיות הרבה יותר מדויקים כאשר אנחנו בוחרים לסדר אותם הרבה זמן מראש ולא מחכים לרגע האחרון בשביל לטפל במשימה חשובה זו.

השקעת זמן ומחשבה רבה במשימה של סידורי הושבה לאירוע יכולה לאפשר לנו ליהנות יותר מהאירוע שלנו. קביעת סידורי הושבה לחתונה צריכה להיות מדויקת ואיכותית. מומלץ להחליט מספר שבועות לפני האירוע איזה אורחים ישבו באיזה שולחן וליד מי.

הקביעה של סידורי ההושבה היא אמנות לכל דבר וחשוב להקפיד להושיב כל אורח ליד אורחים אחרים שיהיה להם נושאים משותפים לדבר איתם או היכרות וקשר קודמים. ככל שנשקיע יותר מחשבה בנושא זה כך האירוע עצמו יוכל להיות מהנה יותר והוא יוכל לאפשר לכם ליהנות בו יותר.

בסידורי הושבה לאירוע חשוב מאוד שתהיה התאמה בין סידורי ההושבה באולם ובין הצרכים של האורחים באירוע שלכם.

כאשר יש אורחים שיש להם צרכים מיוחדים יותר מאשר שאר האורחים כמו למשל בני משפחה או חברים שמסתייעים בכיסא גלגלים או בבלון חמצן חשוב להושיב אותם בשולחן שיהיה להם נוח ושתהיה לו גישה נוחה למעלית או לחדרי השירותים באולם האירועים.

עוד מומלץ להתחשב באורחים שיש להם תינוקות צעירים והם צריכים שליד השולחן שלהם יהיה מקום לעגלת התינוק. נושאים רבים אחרים כמו למשל רגישות של אורחים לרעש או רצון של האורחים לשבת קרוב לאורחים אחרים הם נושאים שיש לקחת בחשבון כאשר אנחנו מארגנים את סידורי השולחנות באירוע שלנו.

בסופו של דבר סידורי הושבה לחתונה יכולים לאפשר לנו להפוך את אירוע החתונה שלכם לאירוע הרמוני ומהנה לכל מי שלוקח בו חלק ללא שום הטרדה מצידנו כלפי האורחים.

בעת ארגון האירוע חשוב לשים לב לנושא של סידור השולחנות והושבת האורחים בהם כך שההושבה והסידור יהיו מאוזנים ושמחים. לעיתים ניתן לעשות את סידורי ההושבה באופן סופי רק לאחר קבלת כל אישורי ההגעה לאירוע מכלל האורחים שהוזמנו אליו.

לאחר קבלת אישורי ההגעה חשוב לשים לב שלא יהיו אורחים שישבו בשולחנות חצי ריקים או אורחים אחרים שישבו בצפיפות גדולה מאוד – כי אז יהיה להם פחות נוח ונעים באירוע והם ייהנו פחות.

סידורי הושבה לחתונה לא חייבים להיות משימה קשה ומורכבת. יכול להיות לנו הרבה יותר קל לסדר את השולחנות באירוע אם נקבל עזרה בכך מאנשי מקצוע שזוהי המומחיות שלהם. חשוב לסדר את השולחנות כך שכל החברים ובני המשפחה שלנו יוכל להרגיש טוב בזמן האירוע וליהנות בו באופן חופשי.

ככל שאנחנו מזמנים יותר אורחים לאירוע שלנו כך אופן ההושבה שלהם חשוב ומורכב יותר ומומלץ תמיד להושיב מראש את האורחים ולא לתת להם לבחור לבד ביום האירוע איפה כל אחד מהם ישב, כי אז יכולים להיות אורחים שלא יהיה להם מקום לשבת ביחד עם בן או בת הזוג שלהם.

רוצים אירוע מסודר ומושלם?

השאירו פרטים ונדאג לחזור אליכם הכי מהר שאפשר!